• Головна
  • Смешной проект регламента работы горсовета
00:02, 9 грудня 2015 р.

Смешной проект регламента работы горсовета

На офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради з'явився проект регламенту, внесений депутатською групою «Сєвєродонецьк об'єднаний».
Источник новости Северодонецка - северодонецкий сайт ЛОО КИУ
Ми хочемо познайомити читачів з деякими нормами, що містяться в цьому проекті. Давайте разом посміємося. І жахнемось, що люди, які є авторами цього «творіння», тепер будуть представляти інтереси сєвєродонецької територіальної громади.
Мова чи язык?
Ось пункти третій та четвертий статті 2 «Місце проведення та мова ведення засідань Ради» проекту:
Депутати зобов'язані виступати українською мовою, а хто ним не володіє – з перекладачем (?)
Суть норми очевидна: всі депутати виступають на українському, а якщо хтось буде говорити російською, то перекладач повинен це перевести на українську.
Молитва
Іновірцям на сесію тепер «зась», бо в Сєвєродонецьку, схоже, зібралися будувати православну державу. Ось що хочуть вимагати від присутніх керівник групи «Сєвєродонецьк підкуплений» Олена Нижельская і Со. у пункті третьому статті 21 читати молитву, а вссе слухати її читання стоячи.
До речі, а що робити, якщо найстарша серед депутатів вчитель фізики ліцею Ганна Іванівна Чмырева виявиться на переконання атеїстом і ніяких молитов читати не буде? Не відкривати сесію? Або призначити старшої за віком «правозахисницю» Нижельскую?
Всім співати обов'язково
Не менш «толерантною» виглядає і пункт четвертий цієї статті, який зобов'язує всіх присутніх «співати». Та що там толерантність, автори проекту вище за текстом писали, що на сесії можуть бути присутні іноземці. Для теж вважати обов'язковою норму пункту четвертого статті 21, згідно з якою зобов'язує депутатів співати гімн при відкритті сесії і при закритті.
Сєвєродончани, а ви взагалі були в курсі, за кого голосували?
Втім, два перших пункти статті 2 проекту «групи» взагалі змушують засумніватися в осудності авторів «проекту». Є протиріччя: неясно, хто змінює місце проведення сесії – міський голова за погодженням з погоджувальною комісією, або сесія рішенням більшістю від складу?
Коли в одній голові по одному приводу є дві абсолютно різні думки (так ще поруч по тексту), то це має медичне назва. Хтось хоче, щоб клінічним випадком шизофренії став регламент міської ради?

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...