Наркоманія — хвороба сучасної епохи. Вона швидко заволодіває свідомістю найвразливіших верств населення, до котрих належать:

  • члени неблагополучних сімей;
  • підлітки, що втратили довіру до дорослих та ровесників;
  • люди, які не змогли перебороти труднощів, і багато інших.

Майже всі вони починають вживати наркотики, будучи впевненими, що залежність їм не загрожуе. Але поступово потерпілі втрачають контроль над своїми діями. Навіть зрозумівши присутність проблеми, вже не здатні самостійно з нею справитись. Та шлях до спасіння не так далеко. Наркологічний центр Рука допомоги завжди готовий надати професійну консультацію та провести ефективне лікування усіх видів залежності.

Переваги наркологічного центру

Наркологічний центр Рука допомоги вирізняється з-поміж інших підходом до лікування, в основі якого — вироблення свідомого ставлення пацієнта до своєї проблеми. Коли він сприйме її як дійсну і захоче вирішити, позитивного результату буде досягнуто. Цей момент є одночасно найважливішим і найскладнішим у лікуванні наркохворих. Для його наближення у закладі:

  • проводиться детоксикація організму пацієнта, заборона вживання токсичних речовин, спеціальні вправи для швидшого відновлення фізичного здоров'я;
  • організовуються психологічні тренінги та заняття за участю різних спеціалістів з метою вироблення нового стилю поведінки, визначення актуальних цінностей та опорних точок для побудови іншого життя;
  • залучаються до співпраці громадські організації, волонтери, успішні люди, які в минулому були наркоманами, для унаочнення масштабів проблеми, а також реальності її вирішення і можливості отримання звичайного людського щастя.

Всі, хто вже пройшли цей складний шлях, щиро вдячні працівникам закладу за кваліфікованість, терпимість, душевність, за те, що допомогли зрозуміти радість буття.

Зволікання недопустиме!

У наркологічний центр Рука допомоги звертайтеся, не чекаючи погіршення стану свого чи близької особи, адже перша стадія хвороби характеризується підступною непомітністю. Коли ж звичної дози уже недостатньо, а в разі її відсутності починаються так звані ломки, тоді постраждалий не здатний аналізувати своїх дій і приймати рішення. Без сторонньої допомоги йому просто не обійтись. Не залишайте людину на самоті з хворобою, інакше на третій стадії вона деградує як особистість і виснажиться фізично. Щоб не було запізно, телефонуйте, пишіть, приїжджайте! Заклад готовий прийняти кожного!