У більшості українців, згідно з опитуваннями соціологів, немає можливості відкладати гроші з заробітної плати. При цьому у кожного з нас періодично виникає необхідність позапланових розтратах. Може йтися про заміну побутової техніки, ремонт після затоплення сусідами, сплату штрафу, покупку дорогих медикаментів, поїздці у відпустку, витрати на організацію свята. Лише невеликий відсоток людей в таких випадках бере позики у знайомих або родичів. Інші вважають за краще оформляти кредити. Особливо попит на них зростає в період свят.

Разом зі зростанням популярності кредитів, спостерігається посилення вимог з боку банків. Ці установи починають суворіше ставитися до видачі позик. Не дивно, що така тенденція привела до підвищення інтересу українців до приватних організацій, які видають невеликі гроші на короткий термін. Більшість людей, яким потрібно взяти кредит в Україні, претендують на суму від 300 до 2 тисяч гривень (приблизно 80% позичальників). 15% клієнтів потрібні кредити в діапазоні 2-3 тисяч. І лише 5% позичальників претендують на суму вище за 3 тис. гривень. Як бачимо, в більшості випадків немає особливого сенсу звертатися в банк, збирати безліч документів і очікувати розгляду заявки. Все частіше українці оформляють швидкий кредит на картку на невелику суму в МФО.

Які приватні фінансові компанії користуються довірою в українців? Багато хто користується послугами Компаньон Финанс. Це велика компанія, яка вже довгий час працює на фінансовому ринку. Згідно зі статистикою, яку веде організація, багато клієнтів звертаються за її послугами повторно. Приблизно, 79% користувачів рекомендують компанію своїм друзям. Такі показники свідчать про високу популярність МФО серед українців. Чим же компанія заслужила таку довіру?

Більшість українців визнається, що їх приваблює можливість оформити онлайн кредит всього за кілька хвилин. Сучасні люди вміють цінувати свій час і необхідність довго стояти в банківських чергах їх пригнічує. До того ж в нашому житті не рідко трапляються форс-мажори, які вимагають оперативного пошуку фінансових коштів.

Привертає клієнтів «Компаньйон Фінанс» прозорість розрахунків. Прихованих комісій в компанії немає. Розраховує вартість кредиту кожен користувач самостійно на сайті. Для того, щоб дізнатися її, потрібно ввести у відповідну форму суму і термін.

Щоб оформити онлайн кредит в «Компаньйон Фінанс» не потрібно ніяких документів окрім паспорта та ІПН. Спілкування з менеджерами МФО проходить через веб-камеру. Вирушати в офіс організації не потрібно.