Зайве волосся на тілі часто не дозволяє надіти свій улюблений наряд або просто сходити в басейн або на пляж. Позбутися від такої неприємності можна досить просто сходити в дорогий салон. Якщо ж коштів і часу на численні сеанси катастрофічно не вистачає, видалення волосся назавжди в домашніх умовах робиться не гірше, ніж за допомогою професіонала.

Для дівчат поради, як позбутися від волосся на тілі назавжди в домашніх умовах, здаються страшними і не завжди зрозумілими. Насправді ж, шугарінг, епіляція або депиляция самостійно робляться досить легко і іноді навіть приємно. Вибравши для цієї мети спеціальний апарат, спрей або надійні перевірені народні засоби можна також остаточно забути про скандальну рослинності.

В домашніх умовах видалення набридливих волосків та тілі можна за допомогою епілятора. Обрати епілятори в розділі krasota-i-zdorove/epiliatory можна будь-який смак та гаманець. Одразу дамо важливу пораду, що дешевий єпілятор не є якісною річчю. Дорогі моделі вирізняє набір корисних функцій, наприклад, охолодження шкіри під час епіляції, що зменшує больові відчуття. Стосовно болі, то треба звикнути та пристосуватися. Першого разу буде надзвичайно боляче, наступного – ви будете знати, що очікувати. Починайте епіляцію з зони з меншим больовим порогом, наприклад, з ніг. В області бікіні біль відчувається сильніше, адже шкіра тут значно ніжніша та тонша.

Найпопулярніший спосіб, скористатися яким можна самостійно – звичайний шугарінг. Особливо легко за допомогою цукру позбавлятися від зайвих волосків в інтимних місцях. Приготувати і використовувати такий засіб дуже легко навіть без певних навичок. Шугарінг воліють також дівчата, які бояться больових відчуттів – епіляція воском проходить більш болісно.

Для першої процедури краще приготувати невелику кількість засобу і спробувати на невеликій ділянці шкіри. Якщо все відмінно вийшло, наступного разу піддати обробці можна вже більшу область тіла.

Приготувати цукрову пасту для шугарінга дуже просто: змішати в невеликому сотейнику 15 грамів води і 30 грамів піску. Варити, періодично помішуючи, поки маса не стане світлого карамельного кольору. Готовність можна перевірити з опущеною в холодну воду краплі – якщо не втрачає форму, значить препарат готовий. Тепер можна додати 10 грамів лимонного соку або кислоти. Кип'ятити більше не потрібно, просто прибрати з плити і якийсь час перешкодити, щоб вийшла однорідна густа паста.