Дизайн квартири повинен був відображати життєвий настрій власників. Тому господарі додають окрім створення затишку, сучасні і функціональні, але одночасно чудово збалансований елементи. Наприклад, поряд з великим диваном розташовують дерев'яні столики для вітальні (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/stoliki-1/) зі скляним поверхом.

Використання простору

    В сучасній квартирі, де потрібно розмістити багато функцій, використовують зонування. Як правило це вітальня, суміщена з кухнею, кабінет (який може також виконувати функцію вітальні). Для того, щоб приділити місце для великої вітальні без обмеження площі спальні або кабінету, архітектори радять купити меблі для вітальні львів (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/vitalni/) та поставити її в коридорі. У довгому шафі з пересувним дзеркалом застосовують систему дверей яка є відсувною та значно розширює простір, ще вміщує місце на сидіння розташовані в невеликій ніші, полегшуючи одягання взуття або за для відпочинку, під сидінням, знаходиться ящик для взуття, так що це привабливо та легко доступно.

    Місця для відпочинку також набули деяких змін та знаходяться в дитячій кімнаті і подружньої спальні. У першому випадку подвійну функцію виконує низька полиця для іграшок і книг, в іншому мінімалістичний комод навпроти ліжка. Хорошим прикладом є спосіб побудови місця відпочинку у віддаленому куточку, така конструкція створює затишок, і в той же час є безцінним додатковим місцем для зберігання.

    Пошук багатофункціональних рішень є сильною стороною interio story львів (http://www.interiostory.com.ua/), повага для кожного сантиметра вашого простору, дозволяє вдовольнити всі побажання в придбанні меблів для кожної кімнати вашої оселі. Магазин представляє як вишукані класичні меблі, так і меблі сучасного дизайну, на самий вибагливий смак.

    Вибираючи меблі, та декоровані елементи уважно стежте щоб все було збалансовано між собою. Також слід звертати увагу на колір, світлі-темні, матові,глянсові, холодний-теплий, для того, щоб створити інтер'єр простим, і одночасно, зручним та безпечним.