Pin-Up Global — це унікальна екосистема незалежних компаній, діяльність яких спрямована на створення якісних розважальних продуктів. Одним з найскладніших і найвідповідальніших напрямків цієї екосистеми є сегмент Pin-Up Tech, головною метою якого є розробка та впровадження інноваційних технологічних рішень та інфраструктурна підтримка всієї екосистеми. Детальніше про цілі, місію, актуальні новини та гарячі вакансії цього напрямку читайте на офіційній сторінці в Instargam: https://www.instagram.com/pinup.tech/, на якій ви знайдете для себе багато цікавого.

Лого Pin-UP Tech на чорному воні в червоно-зеленому оформлені

Чим займається Pin-Up Tech?

IT-компанії, що входять до Pin-Up Tech, працюють над створенням програмного забезпечення для індустрії розваг. Загалом у команді залучено 380+ IT-фахівців, з них понад 60 осіб — Golang-розробників.

Компанії сегменту Pin-Up Tech наразі активно шукають досвідчених фахівців середньої та вищої ланки по всьому світу для поповнення технологічної команди. Таким чином, будь-який розробник, який володіє достатнім рівнем кваліфікації, вміє генерувати цікаві ідеї й втілювати їх у життя, може зробити свій внесок у створення продукту на передових технологіях.

Головна мета Pin-Up Tech — досягнення технічної досконалості при впровадженні, доставлянні та експлуатації продуктів, створених спільними зусиллями всіх компаній, що входять до складу цього напрямку. Зараз команда Pin-Up Tech задає тренди, розвиває ринок та зростає щодня.

Чому варто приєднатися до команди Pin-Up Tech?

Кар’єрні перспективи у Pin Up Tech надзвичайно привабливі. Серед основних причин долучитися до команди варто відзначити наступні:

  • Можливість взяти участь у створенні продукту, який буде мати попит серед мільйонів користувачів по всьому світу.
  • Можливість отримати корисний практичний досвід шляхом впровадження передових програмних рішень та підходів до створення розважальних продуктів.
  • Можливість постійно підтримувати відповідний рівень знань, бути серед перших, розвиватися та зростати професійно.

Все це можна отримати, якщо долучитись до Pin-Up Tech та стати частиною екосистеми Пін Ап Глобал. Прямим результатом співпраці з іншими незалежними компаніями є розробка програмного забезпечення на Golang, AngularJS та Python, яке щодня використовують сотні тисяч людей.

Долучитися до Pin-Up Tech можуть архітектори нових рішень та програмного забезпечення, розробники Golang та Angular, DevOps, інженери NOC та SRE, інженери із забезпечення якості. А також проджект-менеджери та бізнес-аналітики. Важливими є не тільки професійні, а й особисті якості.

Pin Up Tech — це ідеальне місце для прогресивних, ініціативних, активних і сміливих спеціалістів, які разом з іншими професіоналами отримають можливість брати участь у розробці різних проєктів та розвивати їх. Кожен спеціаліст, який приєднується до сегмента Pin-Up Tech, отримує широке поле для реалізації свого потенціалу та досвіду, і водночас цілу низку можливостей для вдосконалення власних знань та компетенцій.