Є можливість замовити різноманітні гранітні пам’ятники. Вони не тільки будуть різнитися дизайном, стилем, але і видом граніту. В будь-якому випадку, такі надгробки будуть унікальними, особливими і прекрасними. Спеціалізовані майстерні пропонують широкий спектр послуг по виготовленню, та великий асортимент товарів. Можна не лише обрати готовий виріб з представлених, але і замовити на власний смак. Це можуть бути як одинарні, подвійні, так і комплексні надгробні пам’ятники. А також комплексні рішення, які включають в себе не лише сам пам’ятник, але і додаткові аксесуари, надгробну плиту, огорожу, тощо. Крім гранітних пам’ятників можна скористатися можливістю замовлення елітних виробів із мармуру. В будь-якому випадку одним лише пам’ятником не обійтися. Будуть потрібні і інші деталі для прикрашання місця спочинку покійного.

Аксесуари для надгробків:

  • Лавка.

Ви будете приходити до місця спочинку близької, рідної, дорогої і любої людини, щоб пригадати приємні спільні моменти. Для цього потрібно зробити це місце максимально комфортним для перебування. На зручній лавці вам буде легше переживати біль втрати, на одинці осмислювати життя. Без цього елементу декору складно уявити ошатний надгробок.

  • Стіл-лавка.

Якщо не лише ви будете провідувати місце спочинку людини, то краще встановлювати стіл-лавку. Такий аксесуар потрібний для того, щоб вся сім’я могла разом відвідувати померлого, проводити тут час, згадуючи, і підтримувати в цей складний період одне одного. Спеціалізовані компанії не тільки виготовляють, але і встановлюють такі предмети. Тому вони будуть не лише якісними, але і надійними.

  • Вази.

Більшість людей приходить на місце спочинку близьких не з порожніми руками. Часто відвідувачі приносять квіти. Щоб вони не втратили свого зовнішнього вигляду, і мали ошатний вигляд, радували око оточуючих - потрібне спеціально облаштоване для цього місце. Найкращим рішенням буде - ваза. Їх роблять як і комплексі, так і окремо. Вони не тільки виглядають досить гарно, але і добре виконують своє функціональне призначення. Вони стійкі, важкі, не піддаються впливу погодних умов і негативних зовнішніх чинників.

  • Образи.

Щоби полегшити своє перебування на місці поховання рідної людини, багато хто встановлює на надгробній плиті образи. Тут можна буде не тільки позгадувати, але і порозмірковувати над подальшим життям.

  • Особливі елементи.

Є можливість замовити не тільки стандартні аксесуари, але і виготовити особливі предмети, такі як книги, ангелів, квіти. Все, що у вас асоціюється з померлою людиною.

Та перш, ніж замовляти аксесуари, підберіть головний елемент надгробку. Спеціалізовані майстерні пропонують не тільки великий спектр послуг, але і виробів - http://diabaz.com.ua/products.