УЗД - це ультразвукова діагностика, яка проводиться за допомогою спеціального обладнання. При цьому процедура не вимагає спеціально підготовленого персоналу для проведення, а використані ультразвукові пристрої не мають небезпеки для людського організму. Саме тому УЗД є одним із найпоширеніших способів діагностики на сьогоднішній день.

Записатись на УЗД легко. Достатньо зайти на сайт «Сіті Клініки» (https://cityclinic.com.ua/ua/uzd-organiv) та заповнити відповідну заявку. Тут ви завжди можете розраховувати на допомогу кваліфікованого медичного персоналу.

Для яких органів проводиться УЗД

Однією з основних переваг УЗД є те, що з його допомогою можна провести діагностику великої кількості різних органів. До найпоширеніших слід віднести:

  • органи черевної порожнини;
  • щитовидну залозу;
  • органи сечостатевої системи тощо.

УЗД дозволяє вчасно виявити патологію внутрішніх органів, що дозволяє розпочати її лікування ще на ранніх етапах розвитку хвороби. Таким чином, лікарі отримують можливість знизити можливу шкоду організму до мінімального рівня.

Коли необхідно УЗД органів

Оскільки УЗД може проводитися для діагностики різних органів, причини проведення такої процедури можуть також значно відрізнятися. Тому набагато легше визначити, коли дослідження необхідне для різних органів:

  • для черевної порожнини УЗД проводиться для того, щоб виявити новоутворення, запальні процеси або кровотечі;
  • при перевірці органів сечостатевої системи УЗД дозволяє виявити ознаки розвитку сечокам'яної хвороби, запальні процеси чи причини порушення сечовипускання;
  • при дослідженні серцево-судинної системи УЗД визначає наявність та місце розташування тромбу, також процедура дозволяє виявити вади серця.

Це лише деякі приклади того, як УЗД може значно покращити життя пацієнта.

У чому основні переваги УЗД

УЗД – це надзвичайно ефективний спосіб діагностики, який може призначатися пацієнтам різних вікових груп як дітям, так і зрілим людям. Однак пацієнтам, яким понад 40 років, УЗД особливо корисний, оскільки процедура проводиться швидко, але при цьому відрізняється інформативністю.

Якщо ж говорити про всі переваги УЗД, тут слід зазначити:

  • високу швидкість проведення;
  • відсутність протипоказань;
  • високу точність діагностики;
  • відсутність болю.

Якщо ви вирішили записатися на УЗД в «Сіті Клініку», тут ви завжди можете розраховувати на використання сучасного ультразвукового обладнання, яке дозволить продіагностувати різні органи вашого організму. Дана мережа медичних закладів пропонує послуги від справді досвідченого персоналу, який постійно вдосконалює свій рівень кваліфікації.