Існує думка, якщо з’явився геморой, то це псує якість життя, воно вже не буде таким, як раніше. А сам геморой потребує довгого та складного лікування. Але медицина не стоїть на місці, тому захворювання можна швидко полегшити, використовуючи мазь від свербежу. Також перед використанням необхідно звернутися до лікаря та отримати рекомендації щодо лікування та використання засобу.

Що може входити до складу мазі від свербежу

Геморой являється патологією венозної системи прямої кишки, тому лише місцеві засоби не допоможуть у лікуванні. Під час звернення до лікаря, він призначить медикаменти системної дії, які будуть коригуватися в залежності від запущеності. Такі місцеві засоби діють в осередку запалення, вони здійснюють протизапальний ефект та прибирають неприємні симптоми майже відразу.

Зазвичай у складі міститься фенілефрину гідрохлорид-адреноміметик. Завдяки йому можливо впоратися з наступними симптомами:

● больові відчуття, які виникають в прямій кишці та області ануса;

● почервоніння та сверблячка;

● мікрорани, ерозії;

● запалення ділянки та набряклість.

Під час використання відзначається суттєве поліпшення майже відразу. Але такі препарати назначаються в комплексі з ліками, які мають лікувати патологію венозної системи. Саме у такий спосіб буде висока ефективність в лікуванні.

Як використовуються мазі для тріщин

Самим правильним варіантом є звернення до лікаря, який призначить правильне лікування. В інструкціях вказують використання мазей до 4 разів на добу. Але особливу

увагу треба приділити не лише кількості використання, але й іншим особливостям, наприклад, мазь наносити :

● перед сном;

● після пробудження;

● після кожної дефекації.

Також потрібно не забувати про гігієнічні процедури перед використанням. Наносити слід на чисту і суху шкіру.

У таких мазей є обмеження за віком, тому уважно читайте інструкцію. перед використанням. А також обмеження по захворюванню:

● цукровий діабет;

● ниркова недостатність;

● печінкова недостатність;

● серцева недостатність.

Якщо правильно використовувати мазі та вчасно звертатися до лікаря, то можливо уникнути повторного больового відчуття та запалення. Проходячи профілактичні огляди можна виявити захворювання навіть на ранніх стадіях. Під час візиту лікар огляне пацієнта, призначить обстеження та за результатами визначить ступінь тяжкості та методи лікування, які будуть самими ефективними.