Звісно, що ремонт у квартирі - це процес, який потребує планування коштів. Для того, щоб отримати дійсно якісні ремонтні роботи у Львові, можно звернутися до студії ремонтів Добрий Ґазда. Ми займаємося ремонтом з 1998 року та маємо власну команду професійних будівельників. Ремонт квартири Львів може бути як капітальним, так і косметичним. Звісно від цього буде залежати його вартість. 

 

Ціни на ремонт у місті Львів

При зверненні у ремонтну компанію Добрий Ґазда, Ви повинні розуміти, що ми не встановлюємо однакові ціни на різні типи приміщень. Для розрахунку враховуються різні фактори, які впливають на необхідні послуги для даної квартири. Ціни наших послуг формуються з фактору оплати працівникам та витрат на самі матеріали. При співпраці з нами “під ключ” ми підписуємо договір з фіксованою вартістю робіт та затверджуємо бюджет із замовником. Ціна 5500 грн./м2 від площі квартири на базовий перелік послуг та матеріали входять у вартість. 

Що впливає на вартість ремонту квартири?

Загалом, ціна на ремонтні роботи формується з наступних факторів:

  • тип запланованих робіт та їх об’єм;
  • площа приміщення під ремонт;
  • кількість обраних послуг, будуть тільки базові чи додаткові;
  • робота дизайнера з планування ремонту та інтер’єру;
  • потреба в додаткових витратах на мебель, двері, вікна або декор;
  • необхідність виготовлення нестандартних конструкцій.

В основному базові послуги, які виникають у замовника це: роботи з електрики, проведення труб та підключення сантехніки, ремонт стін, стелі та підлоги, поклейка шпалер. Можуть виникати потреби у додаткових послугах, наприклад встановлення вікон та дверей, системи кондиціонування, проведення опалення чи охоронні системи. Залишити заявку на розрахунок вартості ремонту можна на сайті, за номером телефону або відвідавши наш офіс у Львові.