Сендвіч-панель – досягнення будівельних технологій наших днів. Вони не менш міцні, ніж традиційні будівельні матеріали, але значно легші. А по ряду параметрів залишають звичні бетонні блоки або дерев'яні конструкції далеко позаду.

Вигідно купити сендвіч панель у Львові ви можете на сайті інтернет-магазину khomsteel.com.ua!

Будівельні роботи із застосуванням сендвіч панелей можна вести цілий рік. Сендвіч-панелі відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, широтою колірної гами, різноманітністю фасонних елементів. Можна уникнути додаткових витрат, так як у більшості випадків не потрібне додаткове оздоблення зовні та всередині приміщення.

Мобільність та економічність

Сендвіч-панелі - єдиний матеріал, який дозволяє за необхідності демонтувати конструкцію та зібрати її в іншому місці. При цьому завдяки легкості сендвіч-панелей транспортування не вимагає великих витрат.

Транспортні витрати на доставку квадратного метра стіни із сендвіч-панелей до 50 разів менші, ніж, наприклад, на доставку цегли або залізобетону.

Швидкість складання

Мала вага сендвіч-панелей впливає на зниження витрат на облаштування фундаменту - немає потреби у важкій підйомній техніці. Висока швидкість складання досягається за рахунок малої ваги панелей, а також їх конструктивних особливостей, таких як повна заводська готовність.

Гігієнічність

Деякі сендвіч-панелі відносяться до категорії вогнетривких матеріалів та задовольняють вимогам норм пожежної безпеки.

Сендвіч-панелі відповідають санітарним та екологічним нормам, включаючи норми житлового будівництва, а також мають чудові звукоізоляційні властивості.

Конструкція панелей унеможливлює появу грибків або цвілі, а матеріали, з яких виготовляються панелі, непривабливі для гризунів.

Сендвіч-панелі відмінно переносять обробку миючими засобами, служать в умовах підвищеної вологості і високих температур, мають стійкість до хімічної та біологічної дії.

Низька теплопровідність

За зразковими оцінками, сендвіч-панель товщиною 10 см, утеплена пінополістиролом, зберігає тепло так само, як:

  • 340 см залізобетону;
  • 224 см силікатної цегли;
  • 152 см потовщеної силікатної цегли;
  • 132 см керамзитобетону;
  • 102 см глиняної цегли;
  • 94 см шлакобетону.

Завдяки цьому витрати на опалення готової конструкції з сендвіч-пенелей знижуються в кілька разів. Сендвіч-панелі можуть використовуватися як додатковий засіб для утеплення та декоративного оздоблення фасадів.