Дитяча кімната у будь-якому будинку буде особливим приміщенням, де батьки намагаються втілити усі побажання дитини. При цьому далеко важливим аспектом оформлення дитячої буде освітлення. Світильники в дитячу кімнату, що застосовуються в таких приміщеннях, помітно відрізняються від освітлювальних приладів, розміщених в інших кімнатах. Тому, щоб досягти бажаного результату в оформленні дитячої кімнати, необхідно знати деякі нюанси приміщення та його основні вимоги.

Особливості приладів

Приступаючи до оформлення дитячої кімнати, пам'ятайте, що все в ній має подобатися насамперед маленькому господареві. Тому найкраще все підбирати у схожому стилі. Але при цьому не варто забувати, що все в кімнаті має сприяти нормальному розвитку дитини, а також мінімізувати ризик травм. Особливу увагу в оформленні варто приділяти світильникам, яких має бути в цій кімнаті дещо більше, ніж у інших приміщеннях будинку. Це з тим, що центрального освітлювального приладу (люстра) який завжди достатньо повноцінного освітлення дитячої в усіх її кутах. Якщо кімната велика, то без додаткових світильників обійтися не вийде.

Необхідно пам'ятати, що для дитячої кімнати слід враховувати такі параметри при виборі освітлювальних приладів:

  • безпека. Це найголовніший критерій, який має братися до уваги. Матеріали, що застосовуються для виготовлення світильників, повинні бути повністю екологічними та не містити шкідливих домішок;
  • міцність. Оскільки освітлювальні прилади завжди складаються зі скляних елементів, то вони мають бути міцними. Діти дуже рухливі, тому настінно прикріплені пристрої можуть часто зазнавати різноманітних ударів, що може призвести до пошкодження та травмування малюка;
  • красиве оформлення. Сьогодні багато світильників для дитячої кімнати мають найрізноманітніше оформлення: у вигляді тварин, квітів тощо. Крім цього вони мають бути яскравими, що сприятиме розвитку фантазії малюка.

При цьому важливим критерієм також буде вартість світильника. Так як така продукція має підвищені вимоги до матеріалів, з яких вона виготовляється, а також міцності, вартість дитячих світильників є дещо вищою, ніж звичайних. Але це не той випадок, коли економія є корисною. Купивши один раз якісний освітлювальний прилад, ви подаруєте малюкові не тільки простір для фантазії, але й убережете його від травм.

Вибираючи за наведеними вище критеріями світильник для дитячої, ви точно зробите правильний і найбільш оптимальний вибір, яким залишитеся задоволені і ви, і ваша дитина!