Успішність будь-якого бізнес-проекту напряму залежить від підрахунку і планування витрат, які можуть виникнути в процесі діяльності, в тому числі витрат на електроенергію, газ, теплоенергію. За відсутності цього підприємство просто не здатне виконувати свої функції.

При виборі постачальників послуг завжди постають питання: якою буде вартість та якість наданих послуг. Це важливо, оскільки вдало розроблений бюджет – причина успіху проекту.

Вартість енергоресурсів на світовому ринку підвищується постійно. В Європі ціни на електроенергію побили вже багато рекордів і їх зменшення найближчим часом не очікується.

На вартість електроенергії можуть впливати:

  • вартість інших енергоресурсів (газ, вугілля);
  • політика держави в енергетичній сфері;
  • діяльність головного регулятора цін на ринку енергоресурсів – Антимонопольного Комітету України;
  • швидкість впровадження «зеленого переходу»;
  • світові тенденції в енергетичній сфері;
  • наскільки ефективним є управління енергетичними компаніями;
  • групи «ДТЕК», наскільки продуктивною є їхня діяльність;
  • як себе поводять основні фігуранти світового ринку енергоресурсів;
  • вплив карантинних обмежень, погодних умов, а також інших чинників, що можуть вагомо впливати на постачання енергоресурсів.

Актуальні тарифи

Тарифи на електроенергію для підприємств завжди були вищими від цін на дані послуги для населення. Так, кожен з постачальників встановлює свою вартість доставки електроенергії. Вона прямо залежить від класу напруги, який використовується.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановлюється вартість передачі електроенергії та послуг з управління енергосистемою.

Події на енергетичному ринку дуже впливають на вартість електричної енергії для непобутових споживачів, оскільки він вважається вільним та висококонцентрованим. Значною часткою в ньому володіє держава. Вона також визначає, якою буде максимальна вартість електроенергії. Проте наявність на ринку сильних конкурентів робить ціну максимально наближеною до реальної.

Стабільний постачальник електроенергії

Головним завданням вважається вибір надійного постачальника. Лише детально проаналізувавши ринок, можна уникнути помилок і вдало обрати виконавця.

Торгова електрична компанія (ТЕК) вважається надійним енергопостачальником для середніх та малих суб’єктів господарювання. Компанія стала одним із трьох найбільших постачальників електроенергії на території України для бізнесу – для підприємств, які стали її клієнтами. Серед них більше 800 юридичних осіб різних галузей промисловості. Обираючи tek.energy, споживачі мають гнучкі умови оплати за спожиті послуги, низькі тарифи для бізнесу і високоякісний сервіс та підтримку.

Калькулятор Торгової енергетичної компанії створений для допомоги у визначенні базової вартості електроенергії для кожного клієнта. Ним можна скористатися самостійно на сайті компанії.

Для отримання якісних послуг важлива наявність договору. Ознайомитися з його пунктами можна також на сайті компанії. Договір може бути публічним (можливо лише підписати його без внесення змін) або індивідуальним (договір типовий, проте його можна скоригувати у випадку необхідності).

Компанія реалізувала більше 8,1 мільярдів кВт./год. електроенергії за всі роки своєї діяльності (а це більше десяти років). ТЕК укладено договори про співпрацю з усіма підприємствами системи розподілу електроенергії.

ТЕК є лідером рейтингу постачальників енергоносіїв за вільними цінами. Вона постійно вдосконалюється і оновлюється, працює над покращенням сервісу.