Дати на календарі змінюються день за днем. Час плине, немов річка, наближаючи до найчарівнішого дня в році – дня народження. Саме в цей день людина, зявившись на світ, осяяла своєю появою життя батьків. Кожна людина по різному бачить святкування цього дня. Хтось збирає всіх родичів за святковим столом вдома, хтось замовляє ресторан, а хтось просто їде на вікенд до іншого міста. Але є те, що об’єднує такі різні варіанти святкування – це подарунки. Кожна людина має бажання, мрії, враховуючи які можна обрати відповідний подарунок. Фабрика емоцій «Твоє» на сайті tvoeshop.com зібрала найактуальнішу інформацію щодо варіантів подарунків.

День народження дівчини. Що дарувати?

Не варто думати, що подарунок дівчині на День народження обрати легко. Щоб настрій іменинниці був гарним, а враження залишились надовго, варто приділити трішки часу та дещо про неї дізнатися:

- Вік та вподобання. Подарунок для 16-річної та 30-річної дівчат мають бути різними. Не варто недооцінювати вподобань юних дівчат, слід обирати в якості подарунка щось сучасне, наприклад, сертифікат до танцювального клубу. Більш зрілі дівчата зрадіють можливості прокотитися верхи або політати на повітряній кулі.

- Особисті побажання та хобі. Якщо іменинниця займається hand made, то не варто їй дарувати побутову техніку. А якщо хобі – це, наприклад – екстремальні прогулянки на гірському байку, то набір для вишивання буде зовсім недоречним.

- Перед тим, як обрати дівчині подарунок, варто приділити трохи часу вивченню її сторінки в Інстаграм, де можна знайти багато цікавої інформації щодо вподобань та мрій.

День народження хлопця. Що дарувати?

Хлопці – сильна половина людства. На перший погляд, може здаватися, що вони зовсім не піддаються емоціям, та подарунки – це не для них. Але варто трохи уважніше роздивитися і стає зрозумілим, що кожен чоловік – це маленький хлопчисько, який має свої потаємні бажання та мрії. Рішення що подарувати хлопцю на День народження варто приймати не поспішаючи. Перед тим варто дізнатися, що робить у вільний час іменинник, що планує та про що мріє. Найчастіше хлопці радіють таким подарункам:

- Шкіряні аксесуари – гаманці, ремені, барсетки.

- Сертификати до фітнес центрів або барбершопу.

- Фірмове взуття, яке підкреслить статус володаря.

- Інструменти для виконання домашніх робіт.

- Запальнички та аксесуари для кальяну.

«Твоє» - готові рішення, як зробити день народження незабутнім.