Від того, в чому дитина спатиме, залежить не тільки якість її сну, але й те, в якому настрої вона прокинеться. Тому піжами для дітей мають бути не лише зручні, а й привабливі, та подобатися малюкам. Придбати якісну піжаму для хлопчика ви можете за посиланням https://kosta.ua/hlopcikam/!

Навіщо купувати піжами для дітей?

Навіщо потрібні дитячі піжами:

  • Комфортний сон. Нічні комплекти виготовляються із якісних тканин. Дизайн підбирається таким чином, щоб уві сні малюкові нічого не заважало.
  • Тепло. Це дуже важливо в холодну пору, якщо опалювальні прилади не працюють. Одяг не дає дитині замерзнути, навіть якщо вона уві сні скидає з себе ковдру.
  • Насолода. Багато дітей відмовляються знімати свої яскраві та барвисті піжами навіть після пробудження, т.к. вони їм дуже подобаються.
  • Гігієна. Перед відходом до сну на дитину одягається чистий одяг. Це важливе правило гігієни.
  • Почуття захищеності. Дитячі психологи стверджують, що у нічному костюмі діти відчувають безпеку. У ньому їм спокійніше, рідше сняться кошмари.
  • Корисна звичка. Фахівці радять, щоб дитину було легше вкласти спати, треба вигадати якийсь ритуал. Їм може стати переодягання у улюблений одяг.

Піжами для хлопчиків, представлені в інтернет-магазині kosta.ua не тільки забезпечують комфорт і зручність під час сну, але й виглядають дуже прикольно.

Вимоги, яким мають відповідати піжами для дітей

Шкіра у дитини дуже ніжна, тому дитячі нічні піжамки повинні бути виконані з якісних натуральних тканин без шкідливих барвників. Щоб переконатися в цьому, рекомендується при покупці запитувати сертифікати на виріб. Нічні комплекти повинні мати такі властивості, як повітро-, паропроникність, гігроскопічність. Також важливою вимогою є надійність. Діти часто брудняться, речі доводиться постійно прати.

Важливо! Тепла і тонка піжама дитяча має бути акуратно пошита. Матеріал не може обсипатися, розпускатися та ковзати. Шви не повинні розсуватися та розходитися.

Комплект має бути естетичним. Не допускає використання кислотно дратівливих кольорів, малюнків, непризначених для дітей (черепа та інше). На одязі не повинно бути фурнітури, яка може поранити або відлетіти та бути проковтнута.

Піжама з начосом призначається для холодної пори року. Вона має довгі рукави та штанини, що повністю закривають ніжку. Зазвичай шиється із щільних матеріалів, наприклад, із флісу, трикотажних тканин із утеплювачем тощо.

Для літнього сезону вибираються легкі піжамки у вигляді футболок або майок із шортами, сорочок. З матеріалів перевагу рекомендується віддавати бавовні.