Електронні сигарети завоювали тютюновий ринок кілька років тому – це свідчить про те, що користувачі все більше усвідомлюють наслідки куріння і шукають більш здорові альтернативи звичайним сигаретам. Чи можуть нікотинові пакетики, запропоновані на сайті svetlovodsk.com.ua, бути ще одним продуктом, який допоможе вам кинути палити?

Дані, наведені в опитуванні Євробарометру (проведеному для Європейської комісії у 2021 році), чітко вказують на те, що аж 57 відсотків споживачів, які хотіли кинути або зменшити куріння класичних сигарет, використовували підігрівачі тютюну. Найголовніше, що електронні сигарети є не тільки замінником, а й способом повністю кинути палити – за статистикою, порівняно з 2017 роком кількість щоденних електронних курців зменшилася на цілих 12%.

Однак виявляється, що виробники не зупиняються на пошуку ще більш здорових альтернатив для курців, які хотіли б кинути палити, але не можуть повністю і різко відмовитися від нікотину. Саме для них були винайдені нікотинові пакетики, які виділяють нікотин в організм, і при цьому в них немає жодного тютюну.

Що таке нікотинові пакетики?

Нікотинові пакетики за формою нагадують нюхальний табак, який продається в нашій країні, але на відміну від нього приймають всередину, помістивши за нижню або верхню губу, звідки нікотин всмоктується. Пакетик тримають у роті близько 30 хвилин, протягом яких вивільняються аромати. Цей спосіб застосування навіяний скандинавським снюсом, але пакетики набагато безпечніші за нього.

Основна відмінність полягає в наявності тютюну, який є основним інгредієнтом шведського снюсу, а вміст нікотину в листі тютюну становить від 0,5 до 7,5% залежно від сорту. Навпаки, у пакетиках нікотин витягується з рослини і кристалізується в нікотиновій солі, але сама рослина виключається. Це означає, що нікотинові пакетики повністю не містять тютюну, а продукти не містять рослинних речовин.

Для кого цей продукт?

Нікотинові пакетики є більш здоровою альтернативою електронним сигаретам і вищезгаданому снюсу, оскільки вони взагалі не містять тютюну. Крім того, він виділяє більшу кількість нікотину, ніж сигарети, і може служити бездимною альтернативою для людей, які хочуть кинути звичку палити. Люди, залежні від куріння, можуть легше відмовитися від цієї звички, тому що їм не потрібно різко відучувати від нікотину, який поступово надходить в організм. Пакетики, наприклад, марки Velo, які розміщувалися на так званій шкалі зниження ризику (що представляє рівень впливу токсинів на певні продукти) менш шкідливі, ніж всі альтернативи традиційним сигаретам, за винятком нікотинозамісної терапії, тобто нікотинових гумок і пластирів, які є на ринку протягом багатьох років.