Як працює ефективна антивірусна програма?

Ефективна антивірусна програма, яку пропонує встановити наша інтернет компанія на сайті https://www.fortsoft.com.ua/catalog/antivirusy/eset-internet-security.html працює на багатьох рівнях, щоб захистити ваш пристрій. Безпека автомобіля є гарним порівнянням. Злодій повинен спочатку відкрити замок на дверях, потім вимкнути сигналізацію і, нарешті завести автомобіль – це три системи безпеки, які доповнюють одна одну.

Як довго може тривати антивірусна програма?

Антивірус - це лише частина захисту вашого комп'ютера. Підтримка цифрової безпеки – це багатовимірне завдання, яке починається з ваших комп’ютерів та ноутбуків і закінчується всіма іншими пристроями, включаючи смартфони, планшети та електронні зчитувачі.

Для того, щоб залишатися в курсі, необхідні як інтелектуальні, так і технологічні інновації. Програмне забезпечення, яке захищає ваших дітей від небезпек соціальних мереж та он-лайн небезпек, не має нічого спільного з вірусами і, можна сказати, є таким же важливим, ніж щоденний захист від шкідливих програм.

Віруси можуть бути дійсно небезпечними. Однак ймовірність виявити таку загрозу, яка повністю знищить вашу цифрову ідентичність – за умови, що у вас встановлено програмне забезпечення, яке постійно оновлюється – дуже незначна.

Ми усвідомлюємо, що захист цифрових товарів є важливою проблемою як для окремих осіб, так і для цілих компаній. Тому ми пропонуємо багато передових рішень, які забезпечують ваш захист від загроз найвищого рівня. Ми також час від часу додаємо та вдосконалюємо нові рівні захисту для боротьби з новими методами атак, які сьогодні дуже швидко розвиваються.

Як забезпечити максимальний захист за допомогою антивірусної програми?

Існує два основних способи пошуку вірусів:

  • автоматичний захист у режимі реального часу,
  • та перевірка диска.

Захист у режимі реального часу сканує всі файли, які зараз використовуються користувачем, включно з файлами, які використовуються запущеними програмами. Завдяки цьому файл, завантажений з інтернету, буде автоматично перевірятися на наявність підозрілих підписів.

З іншого боку, сканування диска шукає шкідливе програмне забезпечення у всіх файлах на ньому, включаючи ті, які наразі не використовуються. Буває, що віруси знаходяться на диску в сплячому стані і в даний момент не виконують ніяких дій. Ця дія дозволяє їх знайти та знешкодити, перш ніж вони можуть завдати шкоди.