Весь представлений на сьогоднішньому ринку асортимент кормів для собак можна підрозділити на кілька різних категорій за тим чи іншим групам критеріїв. Найбільш поширеним підрозділом є класифікація кормів на сухі та консервовані. Крім того, існує градація кормів в залежності від їх цільового призначення для собак певного віку і породи, і ви можете також купити лікувальний корм для собак ціни. При виборі кормів собаківникові рекомендується уважно вивчати упаковку, так як недотримання кормових приписів щодо віку собаки може мати вельми неприємні наслідки. Зрозуміло, собака не загине, проте буде страждати від нестачі поживних речовин і вітамінів, необхідних саме у цьому віці.

Сухий корм для котів купити львів можна по інтернету.

Наприклад, в кормах для цуценят міститься надлишок білків, вітамінних сполук і висококалорійної продукції. Крім того, як в сухих, так і у консервованих кормах для цуценят і молодих собак міститься підвищений вміст кальцію, необхідного для повноцінного розвитку скелета і зміцнення кісток. У кормах, призначених для дорослих і старих собак, навпаки, дещо знижена калорійність; ці собаки часто ведуть пасивний спосіб життя, і вживання висококалорійної продукції може викликати ожиріння. Свої вимоги до якості кормів пред'являє організм собаки в період вагітності і вигодовування цуценят; в цей період для нормального розвитку плоду в утробі, а також виробленню молока собаці необхідно значну кількість протеїнів, жирових і вуглеводних сполук.

На нашому сайті в розділі купити товари для тварин ціна, ви можете отримати більше інформації про вартість товарів для тварин.

Незважаючи на те, що всі виробники кормів для собак стверджують, що їх продукція є ідеально збалансованої за складом, собаківникові не завадить самостійно вивчити ази дієтології собак, щоб уміти правильно формувати раціон свого вихованця.