До меблів висувається чимало вимог: екологічні та cтійкі до зносу матеріали, ергономічна форма, естетичний дизайн. Якщо ви купуєте диван, варто ще додати в чек-лист механізм розкладки. Важливо, щоб він був простим, зручним і надійним. Досвідчені консультанти часто рекомендують диван-акордеон. Такий вид меблів має чимало переваг.

Де купити диван-акордеон вигідно?

Загляньте в інтернет-магазин Pro100mebli. За посиланням https://pro100mebli.com.ua/ua/category/divany/divany-akkordeon/ ви знайдете великий вибір диванів-акордеонів, що відрізняються виконанням і ціновою категорією. Тут можна купити готові меблі або замовити їх виготовлення за унікальними параметрами (наприклад, якщо у вас авторський інтер'єр або приміщення нестандартного розміру). Доставка здійснюється оперативно.

Особливості та переваги дивана-акордеона

У складеному вигляді у меблів глибока м'яка спинка, місце під сидінням закрито оббитою тканиною опорою. У розкладеному ви отримуєте гладке та досить містке спальне місце, над яким височіють підлокітники. Працює механізм наступним чином:

  • для розкладки потрібно підняти сидіння до клацання і потягнути матрац на себе, поки він не випрямиться повністю і не опуститься на опору;
  • скласти диван можна, піднявши матрац за край і рухаючи його до клацання, паралельно просуваючи опору до корпусу.

Основні переваги дивана-акордеона:

  • компактні розміри;
  • естетичний вигляд в складеній формі;
  • зручне та не дуже низьке спальне місце;
  • простий механізм;
  • надійність, стійкість до інтенсивної експлуатації, здатність витримувати високі нагруки.

Диван-акордеон відмінно підійде для користувачів різного віку. Справлятися з механізмом буде нескладно навіть дітям і літнім людям. Використовувати меблі можна як в якості гостьового, так і постійного спального місця. Варто задуматися про покупку такого дивана, якщо у вас небагато місця в кімнаті.

Враховуйте тип підлогового покриття. Опора та ніжки можуть пошкодити матеріал, нестійкий до механічних впливів.

На що звернути увагу при покупці?

Спинка дивана-акордеона завжди однакової форми, а ось з підлокітниками виробники експериментують. Вони бувають м'якими та твердими, прямими та фігурними. Приймайте до уваги інтер'єр.

Багато моделей диванів-акордеонів оснащуються білизняними ящиками. Такі меблі зручніші у використанні.

Кращим матеріалом каркаса вважається дерево, найдешевшим —ДСП. На оббивці та наповнювачі краще не економити.