Лікування кореневих каналів зуба під мікроскопом, інакше відоме як ендодонтичне лікування, є однією з найбільш розвинених стоматологічних спеціальностей. Лікар займається захворюваннями пульпи та периапікальних тканин і дозволяє багато разів уникати необхідності видаляти зуб. Завдяки доступу до сучасних методів лікування, пропонованих на сайті https://onutchak.com.ua/pidmicro та сучасного обладнання ендодонтія стає набагато швидшою, точнішою та зручнішою для пацієнта. Проведення процедур під мікроскопом дозволяє дуже ретельно очистити всі канали зуба, що скорочує час лікування та зменшує кількість процедур та відвідувань стоматологічного кабінету.

Що таке лікування кореневих каналів?

Ендодонтичне лікування проводиться для видалення запаленої або мертвої пульпи з внутрішньої сторони зуба, тобто кореневих каналів і камери. Найчастіше це наслідок карієсу. Бактерії, що проникають в дентин, викликають запалення. Вони також викликають біль, яка може виникнути спонтанно або під впливом зовнішніх факторів. Початковий етап - це правильна підготовка зубних каналів під мікроскопом, тобто їх хімічне та механічне очищення та розширення. Потім вони заповнюються матеріалом, що запобігає подальшому поширенню мікробів.

Які захворювання можна лікувати кореневим каналом?

Усі випадки незворотного пульпіту, що походять з каналів, підходять для такого типу лікування. Однак це ще не все - ендодонтичні процедури під мікроскопом також проводяться на зубах:

  • з незвичайною формою чи розташуванням,
  • після травм,
  • потребують повторного лікування кореневих каналів,
  • в якому фрагмент інструменту перфорований або зламаний.

Лікування кореневих каналів під мікроскопом у стоматологічному центрі

Клініка стоматологічного центру пропонує цілісний підхід до пацієнта. Завдяки використанню найсучасніших рішень навіть найскладніші випадки можна вилікувати лише за один візит. Звичайно, стоматологічному лікуванню передує ретельний діагностичний процес. На його основі лікар складає план всієї терапії. Сучасна ендодонтія та протезування забезпечують ефективну реконструкцію зубів. Після лікування у клініці стоматологічного центру стоматолог також надасть консультації в контексті належної профілактики. Необхідно контролювати стан зубного ряду під час оглядів кожні півроку. Потім оцінюється герметичність реставрації та робляться рентгенограми, щоб повторне лікування не було необхідним.