Ви часто зустрічаєте інформацію про крадіжки у квартирі чи гаражі. Також часто трапляється, що автомобілі викрадають з під’їздів дому. Тож легко зрозуміти, чому так багато людей відчувають потребу максимально ефективно захищати свої речі. Одним із методів є установка системи відеоспостереження вдома та у власності, яка не тільки дозволяє фіксувати те, що відбувається в об’їзді, але й дозволяє дистанційно переглядати це в режимі реального часу.

На що звернути увагу при виборі камер та реєстраторів?

Кожен виробник високо оцінює запропоновані ними набори для моніторингу, гарантуючи, що вони не тільки дозволяють вам контролювати територію та інтер’єр будівель, але й запобігають крадіжкам, а якщо злочин таки має місце, то завдяки записам це буде можливим виявити та ідентифікувати його пізніше та відстежити зловмисників. На жаль, на практиці такі твердження часто перебільшуються, у багатьох системах чутливість використовуваних перетворювачів і, отже, якість записів надто слабкі, щоб записи могли бути дійсно корисними.

Які функції повинен виконувати хороший комплект відеоспостереження?

  • Деякі камери можуть виконувати роль відлякувача, але для цього достатньо навіть хорошої фіктивної камери.
  • Хороша система моніторингу повинна дозволити вам побачити, хто стоїть перед дверима або воротами вашого будинку.
  • Пам’ятайте, що якість записів має бути достатньо хорошою, щоб мати можливість детально відтворити крадіжку, а хороші, належним чином встановлені камери дозволяють поліції встановити осіб, що вчинили злочин.

Які функції виконує дана камера, залежить від багатьох критеріїв - це якість зображення, діапазон камер, а також ефективність датчиків руху. Орієнтуючись лише на найнижчу ціну набору, зазвичай погане рішення!

Провідні або бездротові камери

Надсилання записаного зображення за допомогою проводів часто має переваги перед бездротовою передачею. Однак це рішення також має серйозні недоліки: підключення кількох камер (всередині та зовні будівлі) до реєстратора, розміщеного в безпечному місці, може зайняти багато часу. Вам потрібно просвердлити отвори, але також ефективно захистити системні кабелі від несанкціонованих дій - однак, якщо установка виконується професійно, дротове з'єднання зазвичай працює надійніше, ніж бездротове з'єднання. Варто також пам’ятати, що за допомогою такого способу передачі дані також краще захищені від хакерів.