Якщо вам потрібен особистий кредит, але вам не вдається знайти низьку ставку або отримати кваліфікацію, можливо, вам доведеться звернутися до варіантів позики під заставу. Кредити під заставу вимагають застави або активу, який кредитор може повернути, якщо ви не повернете кредит. Деякі кредитори дозволяють використовувати ваше авто як заставу для позики, але перед тим, як піти цим шляхом, потрібно знати кілька речей.

Чи можу я використовувати своє авто як заставу для кредиту?

Одним словом, можна використовувати своє авто як заставу для кредиту. Це може допомогти вам претендувати на кредит, особливо якщо у вас погана кредитна історія. Розміщуючи заставу, ви берете на себе більший ризик для кредиту, тому кредитори також можуть запропонувати нижчі ставки в обмін.

Однак, щоб використовувати предмет, яким ви володієте, як заставою за кредитом під заставу, ви повинні мати у ньому власний капітал. Власний капітал - це різниця між вартістю застави та тим, що ви все ще винні за нею. Наприклад, якщо вартість перепродажу вашого автомобіля становить 6000 доларів, але ви все ще винні 2500 доларів за кредит на авто, у вас є 3500 доларів власного капіталу у вашому транспортному засобі. У цій ситуації у вас буде позитивний капітал, тому що ваше авто коштує дорожче, ніж ви зобов’язані кредитувати.

Ваше право власності на автомобіль

Позика на право власності на автомобіль, також відома як "рожева позика" використовує ваше авто як основне забезпечення кредиту. Це позика з високими ставками, оскільки вона зазвичай має терміни на дуже короткий період - наприклад, 15 або 30 днів - і стягує надзвичайно високі процентні ставки. Через дорогі збори та процентні ставки цей варіант позики може дуже швидко піти вниз, якщо ви не можете погасити борг у короткі терміни.

Найбільший ризик використання вашого автомобіля як застави полягає в тому, що у разі невиконання кредиту за кредитом ваш банк або кредитор можуть заволодіти вашим транспортним засобом, щоб допомогти сплатити частину або весь борг. Також можуть стягуватися збори.

Якщо вам цікаво використовувати свій автомобіль як заставу, ознайомтеся з умовами кредитора, щоб дізнатися, чи він дозволяє цей вид застави та скільки власного капіталу вам знадобиться.

Суть

Перш ніж використовувати ваше авто як заставу за кредитом, ще раз перевірте інші варіанти. Чи є у вас надійний сімейний родич, який готовий і може запропонувати короткострокову позику? У вас є достатньо часу, щоб заощадити на витратах або знайти додатковий дохід для їх покриття?

Якщо гроші під заставу авто є вашим найкращим варіантом, порівняйте умови погашення, процентні ставки та відповідні комісії, щоб знайти позику, яка найкраще підходить.