Сучасні ваги - складне електронне устаткування, нерідко підключене до різних додаткових пристроїв. Традиційний вибір між механічними і електронними відходить у минуле: функції ваг тепер набагато ширше, ніж просто визначення ваги. Тому перед покупцями стоїть вибір: як підібрати вагове обладнання, щоб воно підходило саме до його типу діяльності.

Цікавить ціна електронної ваги? Ознайомитися з вартістю покупки електронних ваг ви можете на сайті компанії vagi.com.ua!

Механічне вагове обладнання виявляє вагу за рахунок зміни тиску на пружину. Йому для роботи не потрібно електромережі. Електронним вагам потрібне підключення до мережі. Але вбудовані акумулятори присутні майже в усіх моделях. Тому якщо потрібен хороший настільний пристрій, здатний працювати в місцях без підключення до енергомережі, вибір однозначно за електронним варіантом. Навіть дешеві ваги володіють додатковими функціями, а наявність зручного інтерфейсу перетворюється в істотний чинник переваг.

Поєднання з онлайн касою - важливий фактор. Якщо продукти зважуються і відразу оплачуються, повинен бути відповідний інтерфейс підключення. Це вірно якщо підбираються ваги для ринку або для звичайного магазину для підприємців.

Види ваг

Сучасні пристрої діляться по безлічі ознак. Розглянемо лише електронний варіант як найбільш вигідний для продавця і покупця. Вагове обладнання буває:

  • З двостороннім дисплеєм і без нього. Якщо обладнання використовується на касі, дисплей необхідний з двох сторін. Покупцеві слід переконатися, яку ціну показує термінал. Якщо апарат встановлений в торговому залі і призначений для самообслуговування, від такої функції можна відмовитися.

  • З печаткою етикеток і без неї. Тут все навпаки: електронні ваги для магазину з печаткою етикеток підійдуть для торгового залу, де вони дійсно необхідні. На касі такий продукт не потрібен.

  • Фасувальні або контрольні апарати. Використовуються або для зважування порційних страв, або для контролю з боку покупця над якістю обслуговування в магазині.

Надійні ваги

Україна - держава, в якій торговці обирають одну з двох моделей ведення бізнесу. Можна довірити зважування продуктів безпосередньо покупцям в торговельному залі або робити це на прикасових пристроях. Обидві стратегії мають як плюси, так і мінуси.

В обох випадках популярні одноплощинні сканер-ваги. Вони легко підключаються до складних онлайн кас, мають невеликий розмір, ціни цілком адекватні для невеликого бізнесу.