Правильно підібраний корм для тварин гарантує їхнє здоров’я та забезпечує правильний розвиток. Їжа є надзвичайно важливою - так само, як і люди, сільськогосподарські тварини не можуть функціонувати без здорового харчування. 

Який корм для тварин вибрати, щоб забезпечити їх всіма необхідними інгредієнтами? 

Правильно підібрані кормові суміші на сайті https://evt-west.com.ua/ мають велике значення для здоров'я тварин. Вибираючи хороший корм, ви не тільки забезпечуєте правильний розвиток тварин, але й можете боротися з деякими проблемами зі здоров’ям. Ми пропонуємо: 

  • кормові суміші для птиці, які позитивно впливають на імунітет;

  • корми, які покращують травлення;

  • корми, які покращують продуктивність господарства - стимулюючи щоденний приріст та пригнічуючи порушення травлення. 

Правильно підібрана їжа має величезний вплив на ефективність вашої ферми.

Ефективність наших препаратів - результат ретельної політики якості на всіх етапах виробництва:

  • починаючи від вибору відповідної якості сировини, 

  • через використання новітніх технологій, 

  • до перевірених оригінальних рецептів. 

Ми також докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити належне зберігання та розповсюдження продуктів, щоб шлях, який вони мають пройти від виробничого цеху до кінцевого одержувача, був безпечним та якомога коротшим, а також гарантував найвищу ефективність та якість наших препаратів для тварин.

Здоровий розвиток хорошими темпами

Власники ферм дбають насамперед про максимально високі темпи зростання тварин, яких вони розводять. Однак швидкий ріст повинен йти поруч із здоровим розвитком кожного органу. Досягнення такого ефекту вимагає використання багатьох різних препаратів - однак, якщо ви розумно плануєте раціон тварин, яких розводите, у вас є шанс ефективно стимулювати темпи їх зростання. Доповнивши раціон тварини пробіотиками та трав’яними препаратами, які підтримують травлення, ви маєте шанс усунути проблему травлення, що значно перешкоджає правильному розвитку домашньої птиці. Завдяки цьому ваша ферма буде набагато ефективнішою. Дбаючи про здоров’я сільськогосподарських тварин, ви покращуєте результати вашого господарства.

Рослинні олії та жири в кормах для птиці

Вміст ненасичених жирних кислот впливає на якість яєць. Тому виробники кормів додають до них ріпак, льон та сою. Вони є природним джерелом енергії та білка. Це високобілкові інгредієнти з високою концентрацією амінокислот. Завдяки їм, їжа легко засвоюється птицею.