Не всі знають, що сьогодні навіть 40% річної потреби в міді забезпечується за рахунок вторинної переробки. Це називається переробленою або вторинною міддю. Його значення на ринку величезна. У самій Україні її відновлення дозволяє створити величезний промисловий сектор, який дозволяє захищати природні ресурси і приносить величезні економічні прибутки. Сьогодні реалізація металобрухту в Україні, досить вигідна тим більше для великих підприємств, які закрилися та намагаються розпродати своє майно.

Мідь як важливий кольоровий метал

Мідь класифікується як кольорові метали. Вони відрізняються дуже широкими і навіть універсальними хімічними, технічними і фізичними властивостями, що дозволяє використовувати її в різних технологічних процесах. Мідь цінується перш за все за довгий термін служби, малу твердість і високу теплопровідність. Також слід підкреслити, що первинна мідь видобувається практично 100% чистотою. Молярний об'єм, кристалографічна система, провідність або пластичність дозволяють використовувати цю сировину в багатьох галузях промисловості. Європейський попит на мідь показаний на рівні майже 4 млн тонн на рік. З неї виготовляються кабелі, обмотки, елементи турбін в авіації, автомобільні компоненти та електроніка / побутова техніка, а також труби, листи, секції та дроти. Тому мідь важлива для легкої і важкої промисловості.

Рентабельність вилучення міді

При утилізації міді, аж до 85% менше енергії використовується, ніж при обробці і видобутку первинної сировини. Отже, це величезна економія і фінансова рентабельність при обмеженому часі виробництва! Також слід підкреслити, що це проекологічне рішення. Не тільки зберігаються природні відкладення, але також скорочується споживання води, електрики і викиди CO2 в атмосферу. Ще одна велика перевага вилучення міді полягає в тому, що вона зберігає 100% своїх первинних властивостей, що також характерно для інших кольорових металів, включаючи алюміній. Тим більше рентабельність переробки збільшується, що значно стимулює економіку розвинених і країн, що розвиваються.

Цікавий факт! Інструменти і різні компоненти з міді і її сплавів не утворюють іскор, тому їх можна використовувати у вибухонебезпечних і небезпечних середовищах. Тому вона знайшла своє широке застосування, наприклад, в гірничодобувній промисловості та авіації.

Кожен з нас впливає на переробку міді!

Варто знати, що сьогодні кожен з нас може брати участь в переробці міді. Її відновлення спеціалізованими компаніями, включаючи склади металобрухту, полягає не тільки в зборі сировини у будівельних, електронних і енергетичних компаній. Як підкреслюють фахівці з утилізації, велике значення мають також постачальники різних видів електроотходов. Саме в телевізорах, ноутбуках, пральних машинах і мобільних телефонах можна знайти багато міді.