Корпоративні атрибути - це мистецтво згуртування колективу і відданості партнерів. Подібні аксесуари можна навіть порівнювати з фамільними гербами. Нічого дивного, адже люди, згуртовані і натхненні однією ідеєю – набагато продуктивні і вірні своїй справі.

Багато компаній ігнорують необхідність корпоративної атрибутики, тому виникають такі проблеми:

  • Кадрова "текучка". Ще б пак, адже персонал працює виключно заради грошей і якщо надійде більш вигідна пропозиція - їх нічого не тримає;
  • подарунки корпоративного характеру об'єднують працівників, надають важливості їх справі і змушують відчувати затребуваність. А ось відсутність гарантує прямо протилежний результат;
  • проста ідентифікація. Тільки уявіть, ви заходите в офіс до свого партнера, а колектив носить на піджаках і блузках значки на замовлення з символікою компанії, робочі місця прикрашені тематичними монетами, що підкреслюють цінності підприємства, на стінах і полицях – нагородні аксесуари. Нехай навіть пахне недавнім ремонтом-такий підхід однозначно справить враження. Чи варто говорити про напівпорожні офіси, де ідеї компанії реалізовані тільки на флаєрах і листівках?

Таким чином корпоративні атрибути є важливою частиною брендингу і позиціонуванні компанії, як перед партнерами, так і безпосередніми учасниками процесів – робочим колективом.

Види корпоративних атрибутів

Корпоративними атрибутами можна назвати буквально будь-який аксесуар і навіть одяг, який передає цінності компанії, де зображений логотип та інше. Питання в іншому: "що буде більш ефективним і кращим?».

Значки на замовлення Україна-зараз найбільш популярний і дієвий вид корпоративних атрибутів. Чому:

  • аксесуар завжди на виду. Він підкреслює приналежність до певної компанії, а якісно виконані екземпляри привертають увагу, забезпечуючи ненав'язливу рекламу;
  • бренд отримує можливість донести ідеї до працівників і партнерів через візуальні образи;
  • професійне виготовлення значків має на увазі довговічність. Якщо порівнювати з ручками і блокнотами, то піни однозначно виграють.

Окремо скажемо і про виготовлення монет на замовлення. Це нішевий Корпоративний атрибут, який відмінно показує себе у вигляді нагородної продукції за певні досягнення. Особливу важливість несуть монети з дорогоцінних металів.

Де замовляти корпоративні атрибути?

Виготовлення значків методом фотографування, лиття або штампування – це компанія Pin-OL, що понад десять років займається нагородною та сувенірною продукцією. Майстри і дизайнери створюють винятковий і оригінальний продукт індивідуально для Вас.

Працювати з pin-ol.com.ua - просто безпечно і доступно:

  • повна консультація та супровід від моменту створення ескізу, до поставки великої партії значків;
  • доставка по всій Україні без нюансів і самовивіз в Києві;
  • сучасне обладнання та виняткові матеріали гарантують відсутність шлюбу і здачу замовлення точно в строк.

Довіряйте створення корпоративних атрибутів професіоналам своєї справи!