Як часто ми слідуємо трендам та пробуємо щось новеньке? Мабуть зараз це дуже розповсюджене явище. І як «вірусні» відеоролики розлітаються в мережі, так і картини за номерами заповнюють усі магазини. Якщо ви саме зараз шукаєте цікаве заняття для себе, тоді давайте познайомимося з малюванням за номерами.

Що входить у набори з картинами

Набір з картиною за номерами включає в себе бавовняне полотно, яке вже зафіксоване на підрамнику, акрилові пронумеровані фарби для малювання, синтетичні пензлі, кріплення, контрольний контурний лист. На полотні є контури майбутньої картини, а всередині кожної області є цифра, яка відповідає одному з кольорів фарб. Ваша задача замалювати усі області необхідними кольорами. Дуже зручно, що усі відтінки готові і вам не доведеться нічого змішувати, для отримання потрібного кольору. Ви лише відкриваєте баночки з потрібним кольором і малюєте.

Важливо: пам’ятайте про особливість акрилових фарб – відкритими вони швидко сохнуть, тому щільно закривайте ємності для зберігання, та не тримайте їх довго без закритої кришки.

Пензлі також вимагають певного догляду. Ретельно промивайте їх після використання, щоб залишки фарб не деформували ворс пензликів.

Перевага набору ще й у тому, що полотно вже на підрамнику і добре тримає форму. Тому вам не потрібно окремо купляти рамку і встановлювати в неї картину. Достатньо профарбувати бокові частини картини і можна прикрашати кімнату.

З якими сюжетами існують картини

Насправді сюжетів дуже багато, вони поділені на категорії для зручного пошуку того, що надихне саме вас.

Наприклад, на нашому сайті картини поділені на наступні категорії:

- діти;

- балерини;

- морська тематика;

- натюрморти;

- транспорт;

- тварини (птахи, рибки, котики);

- квіти;

- люди;

- поп-арт;

- зима;

- повітряні кулі;

- міста.

Серед перелічених категорій ви знайдете картину для себе і для діток, тому зможете творити та відпочивати всією родиною.

Великий плюс цих наборів – недорога вартість, адже якщо ви підете в магазин, щоб купити все окремо, то це обійдеться набагато дорожче. А в наборі за вас вже підібрали необхідні кольори, підготували полотно та пензлі.

Краще зазирніть на сайт, щоб самим усе побачити . Також на сайті ви можете придбати окремо дизайнерську коробку для картини.

Яка користь від малювання

З самого дитинства всі тягнуться до малювання, адже це спосіб пізнання світу, кольорів, форм. Відмінна можливість розслабитися та відпочити. Якщо дитині подобається робота з пензлем і фарбою, тоді дайте їй можливість намалювати свою першу картину, і нехай початок буде саме з картини за номерами.

Звісно це заняття потребує певних навичок, таких як акуратність, посидючість та уважність. Але й сам процес малювання їх активно розвиває. Покращується дрібна моторика, яка важлива для розвитку дітей, а також для активного функціонування дорослих.

Малювання також розвиває творчі здібності, фантазію та вчить гармонійному поєднанню кольорів.