Сучасна дитяча кімната - це спальня і ігрова зона, навчальний клас, а деколи і міні-спортзал. Широкий функціонал тягне за собою підвищені вимоги до оформлення та оздоблення приміщення. Батьки, які прагнуть створити комфортні умови для розвитку дитини, продумують кожну дрібницю, в тому числі уважно ставляться до вибору віконних систем. «Правильні» вікна дозволяють створити в дитячій сприятливий мікроклімат і забезпечити дитині комфорт, затишок і безпеку. Замовити «правильні» вікна для кімнати вашої дитини можна на https://winmart.com.ua/!

Вікна в дитячу повинні:

  • взимку і влітку підтримувати комфортний температурний режим;
  • не створювати протягів, але при цьому забезпечувати хороший повітрообмін;
  • не містити токсичних і шкідливих для здоров'я речовин;
  • захищати від вуличного шуму;
  • забезпечувати високий рівень травмобезпеки;
  • вписуватися в дизайн інтер'єру кімнати.

Безпечний склопакет

Дитяча - місце для активних ігор. У вікно нерідко потрапляють м'ячі та іграшки, дитина може встати на підвіконня і навалитися на скло. Щоб запобігти можливим травмам, встановіть стійкий до ударів склопакет з загартованими стеклами або триплекс. Він значно міцніше звичайного, навіть якщо його вдасться розбити, склопакет не розпадеться на гострі травмонебезпечні осколки, а розкришиться на дрібні безпечні шматочки. Триплекс - найкращий варіант для дитячої, оскільки складається з двох шарів скла, склеєних за допомогою спеціальної плівки. Вона додає особливу міцність конструкції, а при розбиванні утримує на собі осколки.

Щоб поліпшити мікроклімат в кімнаті, вибирайте двокамерні енергоефективні склопакети зі спеціальним покриттям, що відображає інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання. Вони допоможуть зберегти тепло взимку і захистять приміщення від перегріву в літню спеку.

Фурнітура

Фурнітура, з одного боку, повинна забезпечувати максимально щільне притискання стулки до рами, щоб не створювати протягів, з іншого - не дозволяти дитині самостійно відкрити вікно. Фахівці рекомендують використовувати фурнітуру преміум-класу, а також додатково встановити як мінімум один з захисних пристроїв:

  • обмежувач відкривання стулок, що працює за принципом дверний ланцюжка і не дозволяє відчинити вікно;
  • дитячий замок - додатковий запірний механізм, який встановлюється в нижній частині стулки і блокує її відкривання;
  • ручку з замком - не вимагає монтажу додаткових механізмів і фіксує стулку в режимі провітрювання або в закритому стані.

Якщо ваша квартира знаходиться на першому поверсі, рекомендується встановити противовзламну фурнітуру, що перешкоджає проникненню з вулиці зловмисників.