Більшість людей купують цигарки на постійній основі, тому, що куріння стало у них звичкою. Багато просто курять в перервах на роботі для того, щоб трохи відпочити та покурити улюблений сорт тютюну. Всі курці віддають перевагу певній марці цигарок, яка має свою якість, смак і вартість. Незважаючи на те, що ціна на цигарки зростає на постійній основі, завжди можна знайти альтернативний вихід. В такому випадку це купувати тютюн по опту в онлайн магазині.

 

Переваги покупки сигарет оптом в Інтернеті

Сучасний світ постійно розвиває технології і тому люди все частіше вважають за краще купувати різний товар в інтернет магазинах. Тютюнова продукція також має поширення через мережу, бо компанії також вирішили розвивати область продаж. Так, наприклад, серед переваг покупки тютюну оптом можна виділити:

      великий вибір марок цигарок;

      вся продукція має відповідний сертифікат;

      для виготовлення застосовується виключно високоякісний тютюн;

      нові цигарки в інтернет магазині з'являються на постійній основі;

      можливість покупки як великим, так і дрібним оптом;

      значна економія грошей.

На цей час до найпопулярніших і вигідних сайтів у Львові відноситься онлайн магазин "Kontrabas". Тут кожен може придбати сигарети Комплімент по оптовій ціні, а також інші відомі марки за хорошою вартістю.

Асортимент тютюнових виробів

Онлайн магазин може запропонувати для своїх клієнтів великий вибір цигарок від різних брендів. Тут кожен може придбати тютюн за будь-якою вартістю, який виготовляється виключно і високоякісної сировини. Серед найбільш популярних марок розрізняють:

      Compliment – недорогі цигарки, виготовлені з якісного тютюну хорошого сорту, характеризуються мінімалістичним дизайном упаковки. Завдяки великому асортименту, це дозволяє підібрати цигарки як для чоловіків, так і для жінок.

      Marvel – виробник пропонує великий вибір тютюнової продукції, який відноситься до бюджетного сегменту. Дана марка випускає цигарки мають різну міцність, з наявністю звичайного фільтра або капсульного.

      Urta – український виробник, який випускає хороші цигарки за доступною вартості.

      Lifa – купують марку більше жінки, тому, що цигарки характеризуються легкістю, приємним смаком і красивим дизайном упаковки.

      Jin Ling – недорога марка цигарок, яка виготовляється з якісного тютюну. У лінійці представлені цигарки мають різну міцність.

Весь перерахований вище список є далеко не повним каталогом онлайн магазину. Крім цього, організація постійно перевіряє нові види цигарок, за рахунок чого своєчасно поповнює свій асортимент.

Поділ цигарок по міцності тютюну

Залежно від міцності тютюну змінюється кінцева вартість товару, проте відмінності будуть не перевищувати пари доларів за блок цигарок. Багато марок тютюнової продукції виготовляють цигарки різної міцності, для того, щоб догодити кожному курцеві. Так, наприклад, одним з факторів поділу можна вважати вміст нікотину, а саме:

      екстра легкий тютюн (сюди відносять упаковки сірого і білого кольору) - не більше 0,6 мг;

      легкі цигарки – (білі, переважно сірі упаковки) - від 0,6 до 1 мг;

      середня міцність – (синя упаковка) - від 1 до 1,5 мг;

      міцний тютюн (червоні або чорні пачки) – від 1,5 мг і більше.

Дана класифікація є найбільш популярною, колір пачки буде залежати від самого виробника. Знайти вміст нікотину і смоли можна безпосередньо на пачці цигарок.

Як зробити оптове замовлення цигарок в інтернет-магазині?

Сигарети Jin Ling мають досить вигідну ціну, придбати які у Львові можна в онлайн магазині https://kontrabas.com.ua/sigarety/jin-ling/. На сайті представлений великий вибір тютюнової продукції від популярних українських і зарубіжних виробників. На весь товар надається відповідний сертифікат і висока якість. Для консультації клієнтів і замовлення товару можна звернутися за наступними номерами телефонів: +38 063 442 69 44 і +38 099 336 36 34, а також безпосередньо через офіційний сайт магазину.

Доставка цигарок з інтернет магазину проводиться в будь-яке місто України за допомогою популярних служб доставки, а саме – Нової пошти та Делівері. Процес доставки виконується не пізніше 3-х робочих днів. При бажанні клієнта, він може замовити кур'єрську доставку безпосередньо до свого будинку через Нову Пошту. Відвантаження цигарок проводиться щодня після 13:00 в день замовлення. Мінімально можливе замовлення 1 коробка (500 упаковок цигарок). Оплата продукції виконується за передоплатою на карту Приватбанку або при отриманні посилки.