Компанія Kumo пропонує українським позичальникам взяти гроші в кредит онлайн на споживчі або інвестиційні цілі. Щоб скористатися послугами мікрофінансової організації, потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. На сервісі фінустанови ключові процеси автоматизовані, завдяки чому на розгляд заявки потрібно максимум 15 хвилин.

Швидкий кредит на вигідних умовах

Ми нерідко стикаємося з ситуаціями, коли терміново потрібно знайти певну суму, наприклад, на лікування близької людини. Банки намагаються спростити процедуру кредитування, але залишається проблема завищених вимог до клієнтів, довгий розгляд запитів та високий відсоток відмов.

На сервісі Kumo можуть взяти онлайн кредит на картку громадяни у віці від 18 до 75 років. Для отримання доступу до послуг фінансової компанії знадобиться мобільний телефон та електронна пошта, карта будь-якого українського банку. З документів достатньо надати паспорт та ідентифікаційний код, заощадивши час на отримання довідки про доходи та з місця роботи.

Якщо відповідаєте вимогам компанії, тоді можете взяти кредит онлайн в Україні розміром від 1 000 до 10 000 гривень під 3% на добу. На користування позиковими коштами дається від 7 до 30 днів. Якщо не встигаєте вчасно погасити платежі, тоді можете скористатися пролонгацією: виплачуєте нараховані відсотки, після чого встановлюєте новий крайній термін закриття позики.

Отримання грошей в кредит онлайн за 15 хвилин

Щоб ви могли оформити кредит онлайн в Україні в комфортних умовах, команда Kumo розробила багатофункціональний сервіс. На головній сторінці є кредитний калькулятор: вибираєте суму та терміни кредиту, а система автоматично відображає крайню дату та суму з урахуванням відсотків.

Щоб взяти перший онлайн кредит на картку, потрібно зробити наступне:

  1. Перейти на головну сторінку.

  2. У формі реєстрації вкажіть номер телефону, після чого ввести код з отриманого СМС-повідомлення.

  3. Заповнити анкету позичальника, детально вказавши інформацію про себе. Щоб отримати гроші в кредит онлайн без відмови, уникайте помилок та недостовірних даних, коли заповнюєте анкету.

  4. Вибрати суму кредиту та терміни його закриття, після чого надіслати заявку на розгляд. Відповідь прийде протягом 15 хвилин на ваші контактні дані.

  5. Вписати реквізити банківської картки, на яку хочете отримати швидкий кредит.

  6. Якщо заявку схвалили, потрібно перейти в особистий кабінет, підписати електронний кредитний договір та отримати кошти.

Якщо будете регулярно брати онлайн кредити на картку та своєчасно їх погашати, зможете стати учасником програми лояльності. До її переваг належить збільшення лімітів, зниження відсоткової ставки та часу розгляду заявок до 5 хвилин. Регулярне користування послугами фінансової компанії Kumo також дозволить поліпшити кредитну історію, отримавши доступ до великих банківських позик на вигідних умовах.