Пошук цікавих речей за допомогою металошукача – досить популярна в деяких колах справа. Для новачка початковим етапом в цій справі буде купівля пристрою. Для того, щоб визначитись з вибором можна вивчати інформацію щодо того, які бувають металошукачі, скористатись порадою консультанта у професійному магазині, або спитати пораду у більш досвідчених товаришів.

Збірка металошукача

Після вдалої покупки необхідно зібрати пристрій. Для того, щоб зробити це правильно, необхідно уважно ознайомитись з інструкцією, яку пропонує виробник. Не треба сильно поспішати у цій справі, навіть якщо дуже хочеться.

Візьміть усі необхідні деталі. Зазвичай конструкція металошукача не дуже складна, тому скоріш за все, користувач швидко впорається зі збіркою.

Налаштування металошукача

Для налаштування пристрою краще знову таки скористатись інструкцією виробника. Спершу можна випробувати металошукач в домашніх умовах. Для цього користувачу знадобляться різні за розміром та типом металу вироби. Спробуйте провести приладом над ними на різній відстані. При цьому треба звернути увагу на звуки, які видає пристрій. Спробуйте виставити різні параметри частоти та дискримінації. Досвідчені користувачі знають, що на високій тональності можна знайти різні цінні монети, а на низькій – дрібну золоту або нікелеву знахідку, на середній – кришки від алюмінієвих пляшок.

Випробовування металошукача в реальних умовах

Спершу треба налаштувати металошукач під свій зріст, адже пошуки зазвичай тривають довгий час, і користувач не має втомлюватись та відчувати незручності ще у перші хвилини пошуку. Також важливо зрозуміти, що між домашніми тестами та випробовуваннями в реальних умовах різниця у ґрунті. Складний ґрунт, який містить багато солей та мінералів може створювати перешкоди у пошуку. Деякі металошукачі мають функції підлаштовуватись під різні типи ґрунту. Крім того, певні завади у сигналі можуть створювати розташовані близько лінії електропередач. Якщо металошукач має функцію виключати такі перешкоди, це також треба зробити в таких умовах.

Також початківцям є сенс повторити домашні експерименти з різними металевими предметами в польових умовах. Можна спробувати закопати ці предмети на різну глибину та слухати які сигнали при цьому видає пристрій. Якщо металошукач має функцію Pinpoint, її також треба спробувати, оскільки вона дозволяє максимально точно з’ясувати положення предмету.