Багато компаній займаються запасами та зберігають товари. Саме з цієї причини більшість із них вирішують орендувати професійний склад. Оренда складських приміщень, однак, є досить великими витратами і передбачає підписання контракту, тому вона повинна бути дуже продуманою. Сьогодні ви дізнаєтеся, як вибрати склад, який відповідає вашим потребам.

Журнал на сьогодні і на майбутнє

Найважливішим елементом, на який ви звертаєте увагу в першу чергу, є розмір складу. Він повинен бути адаптований до ваших вимог та кількості товару, який ви плануєте зберігати на складі. Однак слід враховувати той факт, що цих товарів у майбутньому може бути більше, тому для їх зберігання буде потрібно більше місця. Ви ніколи не повинні вибирати занадто малий склад, оскільки це, безумовно, потребуватиме іншого кроку в майбутньому. Найкращим рішенням буде оренда складу Діад Логистик дещо більшого за ваші поточні потреби, завдяки чому його можна буде впевнено використовувати протягом наступних кількох років.

Інфраструктура

Дуже важливим елементом, на який слід звернути увагу при особистому огляді складу, є оцінка стану його інфраструктури. Перш за все, зверніть увагу на те, чи не буде у ваших машин проблем із під’їздом до складу, вивантаженням товару та завантаженням. В ідеалі, сам склад повинен бути зручно розташований, не надто віддалений і не важкий для доступу. Розглядаючи інфраструктуру функціонального складу ,також слід враховувати майбутні тенденції. Наприклад, якщо на ваш склад приїжджають лише маленькі мікроавтобуси, це не означає, що велика вантажівка не надійде в майбутньому. Тому було б добре, якби обраний склад був доступний як для менших мікроавтобусів, так і для великих вантажівок.

Складський персонал

Якщо це перший склад, який ви орендуєте, ви також повинні розглянути питання про його функціонування. Це може виконуватися як на вашому підприємстві, так і в незалежній компанії, яка працює для цієї мети. Який із цих варіантів ви виберете, залежить лише від вас. Безумовно, більш швидким та ефективним рішенням у тому випадку, якщо у вас не буде спеціалізованих працівників для зберігання товарів, буде доручення цього завдання зовнішній компанії. Завдяки цьому ви уникнете типових помилок, і ваш склад буде добре організований та функціональний з першого дня.

Звичайно, досягнення цієї мети вимагає дуже ретельного планування та врахування всіх факторів, пов’язаних зі специфікою даного виробничого заводу.