Помилка багатьох батьків полягає в тому, що школу вони розглядають виключно як установу, де дитина отримує загальні знання і взагалі, навчання тут просто потрібно за замовчуванням. А ось спеціальність здобувається в коледжах, інститутах та університетах. Але саме середній навчальний заклад допомагає виявити нахили і таланти дитини, зробивши його навчання не "повинністю", а підготовкою до отримання затребуваної професії та побудови успішної кар'єри у школі Базис - https://www.basis.kiev.ua/news/tpost/xxuzih4c31-shkola-bazis-ta-fziko-matematichn-shkoli

Приватний заклад краще будь-якого державного зі спеціалізованим ухилом

Державні школи працюють за загальною програмою і їх головне завдання - це якраз, надання загальних знань. Ті ж батьки, які дивляться глибше, розуміють важливість навчання. Вони вважають за краще, щоб їхні діти отримували більш акцентовані знання. Для цього найкраще підходять спеціалізовані заклади і не звичайні школи, просто з якимось ухилом (англійська, географія тощо). Тільки позитивні відгуки у батьків та учнів, має математична школа у Києві "Базис", яка випускає дітей, з повністю сформованим багажем знань та конкретними планами на життя.

Плюси навчання у фізико-математичній школі

Тут учні отримують такі переваги та можливості:

  • індивідуальний підхід;
  • використання інноваційних методик;
  • вдосконалення світогляду;
  • висока гарантія вступу в кращі вузи.

Випускники 2020 року вступили не тільки до інститутів України, а й здобуватимуть освіту в закладах США, Великобританії, Німеччини. Навряд звичайна школа, може похвалитися такими результатами своїх учнів. А по результатам ЗНО "Базис" став кращим серед приватних закладів української столиці.

Навчальна програма відповідає тій, яка прийнята Міністерством освіти. Але викладачі проводять уроки так, що інформація підноситься більш наочно та закріплюється цікавими практичними завданнями. Такі предмети як математика і фізика, лежать в основі багатьох затребуваних професій. І вже точно, без них не обійтися в сфері інформаційних технологій, а попит на кваліфікованих фахівців високий, як і зарплати. Це звичайні випускники не розуміють, навіщо їм потрібна теорема Піфагора або закон Бернуллі, фізико-математична школа "Basis" пояснює їх важливість та доцільність застосування.

Викладацький склад знає підхід до дітей

Засновники навчального закладу - це висококласні викладачі, тому і до штату приймаються не просто вчителі з великим стажем та престижним диплом. В першу чергу, вони повинні любити свою справу, дохідливо подавати інформацію дітям та стежити за світовими тенденціями, в сфері навчання підростаючого покоління.

Крім цього, регулярно проводяться зустрічі учнів з викладачами кращих вузів, вченими, співробітниками великих компаній. Це істотно розширює світогляд учнів, допомагаючи об'єктивніше сприймати те, куди вони прагнуть. І ще один важливий момент, сюди можуть потрапити не всі бажаючі, адже адміністрація не женеться за прибутком і тільки після співбесіди визначається, чи зможе потенційний учень інтегруватися до колективу. Додаткові заняття та гуртки, виключать ймовірність безцільного проведення вільного часу.