Одним з найважливіших аспектів роботи у великій компанії є кібербезпека. Відсутність належної безпеки не тільки призводить до зараження комп’ютерів, але й піддає компанії втрати або витоку даних. Не дивно, що наш сайт пропонує захист від вірусів, програм-вимог та шпигунських програм і стає пріоритетом як великих корпорацій, так і менших компаній, що співпрацюють з ним.

Розширений захист браузера

Захист браузера є стандартним як для комерційних, так і для безкоштовних антивірусних рішень. Слід врахувати, що шкідливий код може бути вплетений у структуру веб-сайту, тому у вас має бути антивірусне програмне забезпечення, яке негайно блокує доступ до заражених веб-сайтів. Варто переконатися, що антивірус має вбудований модуль електронного банкінгу, який забезпечить безпеку електронних транзакцій.

Повне сканування пошти

Кількість інформації, що надходить на електронну пошту компанії, величезна. Вона часто надходить з невідомих джерел, які не включені до бази даних контактів. Тому антивірусні рішення для компаній повинні мати особливо розширені функції сканування електронної пошти. Це стосується як спроб фішингу конфіденційних даних, так і надсилання шкідливих вкладень.

Моніторинг з консолі адміністратора

Рішення, що полегшує управління та контроль мережею, є консоль адміністрування. В даний час більшість антивірусних програм, призначених для корпоративного використання, оснащені таким засобом. Консоль дозволяє віддалено встановлювати та видаляти програмне забезпечення, контролювати комп'ютери та сервери, сканувати, а також контролювати операційні системи та встановлене програмне забезпечення. Консоль дозволяє перевірити працездатність систем або усунути будь-які несправності. Це одне з рішень сучасного ІТ-моніторингу, яке обирають дедалі більше компаній. Враховуючи, що база загроз зростає з кожним днем, бази даних підписів антивірусної програми також повинні постійно оновлюватися. Слід пам’ятати, що для забезпечення ефективної роботи комп’ютерів, залежно від інфраструктури та програмного забезпечення, слід вибирати антивірусне рішення, щоб, забезпечуючи високу ефективність, не обтяжувати занадто багато робочих систем.

Захист комп’ютерів компанії від небезпечних вірусів зараз є пріоритетом для всіх підприємств, які дбають про безпеку даних, що збираються роками, та належний захист пристроїв та систем відповідно до міжнародних стандартів захисту інформації.