Кліматична техніка розвивається широким поступом. І якщо ще декілька років тому було важко навіть уявити кондиціонер у кожному будинку, то сьогодні саме купити кондиціонер спроможний кожний громадянин.

Але не уся кліматична техніка коштує дешево. Деякі прилади, коштують як декілька заробітних плат. Отже, щоб обрати добрий кондиціонер, треба знати, як обирати, на що звертати увагу, та звісно яку фірму обирати як для головного фавориту.

Для побуту ідеально підійдуть кондиціонери системи спліт, або мобільні кондиціонери. Обидва класа приладів пристосовані для роботи у невеликих приміщеннях.

Як обрати кондиціонер без переплат

Щоб обрати добру кліматичну техніку для побуту, треба не дивитись на ціну, або на фірмові функції. Замість цього треба звертати увагу на загальні характеристики, і деякі конструкційні особливості приладів. Як-то:

  1. Клас кондиціонеру. Він означає, на яку площу розрахована техніка. Краще обирати без запасу, адже від цього залежить не тільки ефективність, але й те як точно кондиціонер буде контролювати температуру у приміщені.
  2. Тип двигуну. Може бути прямим або інверторним. Кондиціонери що працюють на прямому двигуні швидше охолоджують приміщення. Ти що працюють на інверторному приладі, можуть більш точно регулювати температуру.
  3. Використовуваний озон. Відповідає безпеці, та енергоеффективності приладу.
  4. Гарантійний термін. Не відповідає реальному терміну використовування, але може значно полегшити ремонт у деяких випадках.
  5. Наявність клімат-контролю. Адже так, можна використовувати кондиціонер не тільки як охолоджувальний прилад, але як обігрівач.
  6. Можливість зволоження повітря. Важливий показник, якщо планується використання кліматичної техніки узимку.

І тільки після того, як ви змогли підібрати для себе кліматичну техніку за характеристиками, серед залишившихся моделей, треба обрати, саме ту, що підійде вам за розміром гаманцю, або за зовнішнім виглядом.

Які кондиціонери найкращі

Після того, як ви обрали кондиціонер за функціоналом, треба звернути увагу на виробника. НА сьогоднішній день, найкращі кондиціонери будь якого класу виготовляють Cooper Hunter.

По-перше, ця компанія знаходиться на українському ринку більше декількох десятирічь.

По-друге, вони пропонують максимально бюджетні рішення для невеликих будинків.

Не варто забувати й про мінімалістичний дизайн приладів від цього виробника, завдяки чому, кліматична техніка вдало пишеться в будь який інтер’єр.

І на останок, Компанія купер та хантер, надає широкий асортимент фірмових технологій, що значно спрощують користування кліматичною технікою, та додають комфорту до життя.

Отже, якщо потрібен гарний кондиціонер за розумні кошти — то відповідь це купер та хантер. Краща кліматична техніка для будь якого гаманцю.