Багато хто відкладає в довгий ящик купівлю такого важливого спального аксесуара як матрац. Між тим, цей виріб грає первинну роль в забезпеченні комфортних умов для сну і відпочинку. Сьогодні матраци із складу доступні в різних цінових сегментах, що робить їх доступними для широкої аудиторії покупців.

Як вибрати відповідний матрац?

матрац марсала матролюксПрактика показує, що одним з основних критеріїв вибору матраца є саме комфорт. В процесі купівлі важливо також врахувати такі параметри як:

  • рівень жорсткості виробу;
  • його відповідність розмірам ліжка;
  • матеріали виготовлення;
  • тип конструкції;
  • наявність анатомічних властивостей.

Виробники пропонують два типи матрацних виробів: на пружинній і безпружинній основах. Кожна з них має свої переваги і особливості. Розібратися в тонкощах вибору моделі завжди допоможуть консультанти інтернет-магазину magdek.com.ua. Вони неодмінно підкажуть, який виріб ідеально підійде антропометричним даним і особистим перевагам покупця. Окрім матраців в каталозі магазину доступні супутні вироби (чохли, наматрацники і багато що інше).

Як забезпечити собі вдалу покупку?

Одним з хітів на ринку ортопедичних виробів сьогодні являється каркасний матрац. Його особливість полягає в способі його кріплення - гратами знизу. Також завдяки каркасній основі цей виріб може використовуватися як самостійне спальне місце. Висока пружність матраца робить його ідеальним рішенням для усієї сім'ї.

Не менший попит сьогодні мають пружинні недорогі матраци з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/nedorogie-matrasi/, представлені в двох варіаціях: на залежних і незалежних пружинних системах. Та все ж їх упевнено обганяють безпружинні аналоги. Останні відрізняються відсутністю в їх конструкції яких-небудь металевих елементів, що робить їх максимально безпечними. Стандартний термін експлуатації безпружинних матраців складає 15 років. Щоб виріб прослужив ще довше, рекомендується придбати до нього знімний чохол.

Де купити якісні і недорогі матраци?

Коли йдеться про чесне співвідношення ціни і якості, усі дороги ведуть в "Магдек". Каталог інтернет-магазину наповнений високоякісною продукцією вітчизняного і зарубіжного виробництва. Усі представлені матраци сертифіковані за міжнародними стандартами якості і доступні за ціною від виробника.

Заходьте на сайт прямо зараз, щоб не упустити спеціальні пропозиції! Консультанти "Магдек" з радістю поділяться інформацією про актуальні новинки і діючі акції.