Здоровий міцний сон ― необхідність для організму. Людина, яка висипається вночі, має гарний настрій, підвищену продуктивність, бадьора, оптимістично налаштована, частіше досягає успіху. І ще можна довго обговорювати переваги здорового сну. А можна його забезпечити за допомогою простого дерев’яного ліжка.

Металеві, пластикові чи з МДФ ліжка можуть бути надто зручними і не спричиняти жодних підозр про якийсь вплив на сон. Але таке відчуття існує до того часу, поки не доведеться поспати на ліжку з натурального дерева https://www.lori.com.ua/lijka/. Після сну відбуваються певні зміни у свідомості людини і вона вже ні за що не повернеться до попередніх матеріалів. Звичайне дерево творить дива: сон на такому ліжку стає міцнішим і солодшим, а секрет простий: ліжка дерев’яні мають цілющі властивості.

Де купити в Україні якісне дерев’яне ліжко?

Компанія-виробник дерев’яних меблів Lori постійно має у продажу такі чарівні ліжка. Для їхнього виготовлення відсортовується найкраща дубова сировина. Дерево обробляють, шліфують, сушать та фарбують нетоксичними речовинами. Якісна обробка деревини сприяє подовженню експлуатаційного терміну виробу, але не зменшує лікувальної функції дубового дерева. В каталозі Lori є кілька видів виробів, вказана приблизна ціна, що залежить від розміру спального місця та покриття матеріалу.

ліжка дерев’яні

Ліжко з дуба особливо необхідне людям, які мають такі розлади:

  • постійне хропіння;

  • хвороби дихальних шляхів;

  • роздратованість;

  • безсоння;

  • зниження імунітету;

  • депресія.

Звичайно, як єдиний лікувальний засіб дубове ліжко визнати не можна, але як підсилення впливу медичних препаратів цілком можливо використовувати. Також це не значить, що дубові меблі протипоказані здоровій людині, адже деревина не має шкідливого впливу.

ліжка з натурального дерева

Лікування відбувається під час сну. Ефірні олії деревини поліпшують роботу органів, діють заспокійливо, мають протимікробні властивості. З часом повітря спальні стане насиченим корисними елементами, що містяться в дубових меблях, а мікроклімат кімнати, а отже і відносини в сім’ї, значно покращаться.

Дерев’яні ліжка від виробника Lori позитивно впливають не тільки на фізичний стан своїх власників. Привабливий зовнішній вигляд, простота догляду, вологостійкість і формостійкість, впевненість в екологічності матеріалу формує у майбутнього власника приємне відчуття і бажання купляти у майбутньому лише дерев’яні меблі. З Lori реально здійснити таку мрію. Компанія виробляє кухонні меблі, корпусні, лавки й аксесуари. Більш докладно з продукцією можна ознайомитися на сайті.