Японська кухня вже давно почала завойовувати серця українців і, здається, їй це остаточно вдалося. Колись суші і роли виглядали справжньою екзотикою, але зараз ними мало кого здивуєш. Без них не обходиться жодне свято: починаючи від днів народжень і закінчуючи просто дружніми посиденьками. У зв'язку з цим, з'явилося безліч закладів з японською кухнею, але, давайте будемо чесні, не завжди вдається купити справжні якісні суші, навіть якщо вони дорого коштують. Що потрібно знати, щоб вибрати ідеальні? На це та інші питання відповідає команда Кілограм Суші Проджект.

Інгредієнти

Суші можуть бути абсолютно різних видів і смаків, але є один інгредієнт, без якого приготувати їх неможливо - це рис. Саме від його смаку, якості, аромату і консистенції дуже багато залежить. Рис для суші повинен бути теплим і мати щільну консистенцію, не розсипатися, але і не бути спресованим.

Риба - другий найважливіший інгредієнт. Найперше, на що тут варто звернути увагу - риба не повинна виділяти стороннього запаху. Вся справа в тому, що для приготування суші ролів використовується тільки морська риба, яка не має яскраво вираженого запаху. Також, риба не повинна бути підсохлою або зовсім сухою. Якщо ці два пункти не дотримано, то такі суші краще не пробувати. Також не варто недооцінювати соєвий соус, адже він може як надати сушам чудовий смак, так і зіпсувати все враження від них.

Що стосується овочів - усі вони повинні бути свіжими. Все повинно бути щойно з кухні, тому замовляючи доставку суші зверніть увагу як швидко їх привезуть. Адже злиплі суші - це неповага до клієнта.

Наша команда працює лише з перевіреними постачальниками та виробниками, які підтверджують свою якість усіма необхідними сертифікатами, тож замовляючи Ваші улюблені суші та роли у нас Ви можете бути впевнені в тому, що отримуєте свіжий та якісний продукт. Особисто переконатися в цьому Ви можете тут.

Їмо суші правильно

Суші Вам доставили - треба їсти, але як зробити це правильно? Ми звикли їсти суші паличками, але не всі знають, що такий спосіб поширений лише в західних країнах. В Японії ж суші традиційно їдять руками, а роли - паличками. Суші занурюють в соєвий соус з боку риби, адже якщо зробити це з боку рису, то він вбере в себе більше соєвого соусу, ніж потрібно і смак страви буде зіпсований.

У японців є таке поняття - умамі, що означає що усього має бути в міру. Тому вони обережно ставляться до соєвого соусу, імбиру і васабі. Адже, якщо приправ занадто багато, то страва вважається зіпсованою. Надати страві довершений смак можна лише з невеликою кількістю приправ.

Усі суші родом з Японії?

Ні. Найпарадоксальніше, що одні з найпопулярніших видів суші були створені в США. Так, йдеться про Філадельфію та Каліфорнію. У 80-их один з кухарів популярного ресторану, засмутившись через те, що його роли рідко купують, вирішив зробити експеримент. Він створив роли, в яких основний компонент (лосось) був не всередині, як це прийнято традиційно, а покривав рис зверху. Відвідувачам ця ідея дуже сподобалася і тепер весь світ знає про Філадельфію та Каліфорнію.

Суворі японські традиції

Японія - це країна, в якій традиції відіграють одну з ключових ролей в житті громадян і немає нічого гіршого для японця, ніж недотримання традицій. Це стосується і суші. У 2006 році уряд Японії вирішив боротися з псевдо-японскими закладами. Сталося це після одного курйозного випадку. Один з міністрів Японії був запрошений до американського ресторану японської кухні, де йому подали суші разом з яловичиною-барбекю по-корейськи. Після цього розгорівся скандал, а сам міністр назвав подію "кулінарним злочином". З тих пір японський уряд почав перевірки всіх ресторанів, які називали себе японськими. Тому якщо Вам подають суші разом з яловичиною або бургером, то які б Ви не були голодні - біжіть звідти!

Майстри команди Кілограм готують виключно за традиційними рецептами, тому можете бути певні, що Ваш улюблений суші-сет виготовлено з дотриманням традиційних рецептур.

Кілограм Суші Проджект — споживай лише якісне!