Якщо Ви полюбляєте подорожувати, то цей пост – для Вас. Сподіваємося, що наші перевірені способи покупки дешевих авіаквитків, запропонованих на сайті https://www.flyuia.com/ua/ua/flights/lviv-to-kiev допоможуть вам подорожувати багато та недорого.

1. Використовуйте для пошуку авіаквитків авіа-агрегатори

У них немає прив'язки до однієї авіакомпанії, їх основне завдання - порівняти ціни у різних авіакомпаній та показати оптимальний варіант. У агрегаторів є різні допоміжні інструменти, наприклад, календар низьких цін, відстеження ціни, бот пошуку аномальних цін, або карта низьких цін.

2. Поглядайте на акції та розпродажі авіакомпаній

Знижки та акції - це, звичайно, добре, але все частіше акції авіакомпаній перетворюються в простий маркетинговий хід. Зручніше підписатися на відстеження ціни у вашому напрямку через бота або через підписку.

3. Купуйте квиток в правильний час

50-60 днів до вильоту - оптимальний час для бронювання та покупки дешевого авіаквитка. Є думка, що краще купувати квитки рано вранці або вночі. Найбільша кількість людей бронюють квитки вдень, тому в цей час ціна трохи вище.

4. Беріть відразу квитки в обидва напрямки

Купувати квиток в обидва напрямки завжди вигідніше, ніж купувати квитки окремо.

5. Розділіть квитки: міжнародний рейс + місцеві авіалінії

Дешевше буде купити квиток до якогось великого пересадочного аеропорту, а потім продовжити шлях на місцевих авіалініях. Наприклад, квиток Львів → Балі буде коштувати дорожче, ніж складовою квиток Львів → Бангкок + квиток Бангкок → Балі.

6. Виходьте завчасно

Іноді бувають дивні речі з ціноутворенням авіаквитків: квитки з більш складним маршрутом коштують дешевше, ніж прямий переліт.

7. Залиште валізу дома та подорожуйте на лоукостер

Лоукостери - бюджетні авіакомпанії: без харчування на борту, без багажу і з платним вибором місця. Купуючи квиток у лоукост-компаній, уважно читайте інформацію про квитки: що безкоштовно, а що платно. Звертайте увагу на розмір ручної поклажі, найчастіше її габарити менші, ніж у звичайних авіакомпаній.

8. Перевірте квиток з сусіднього міста

Як правило, найдешевші квитки продають з вильотом зі столиці. З регіонів знайти дешевий квиток трохи складніше.

9. Економте на квитках за допомогою чартерів і гарячих турів

Перед купівлею квитка, перевірте гарячі тури на потрібний вам курорт. Якщо тур коштує дешевше квитків, то є сенс придбати його. Якщо вам не подобається готель в турі, забронюйте кращий, адже на квитках ви вже заощадили.