Найвідоміший російський ресурс WebMoney деякий час тому потрапив до санкційного переліку в Україні, тому сьогодні він є забороненим. Не дивлячись на такі зміни, велика кількість українців досі продовжує використовувати цей електронний гаманець для онлайн-оплати. У 2021 році Національний банк України не змінив своє рішення, тому сервіс автоматично лишився без ліцензії, яка дозволяє надавати фінансові послуги на території нашої країни.

Такі умови призвели до того, що web-сервіс не може виконувати прямі фінансові операції між українськими банками. Проте сьогодні кожний громадянин країни може виконати обмін вмз на приват24 за допомогою спеціалізованих ресурсів – обмінників. Як вони працюють та що для їх використання потрібно зробити?

Функціонал обмінних сервісів

Онлайн-обмінники пропонують можливість виповнити конвертацію WMZ та інші активи з отриманням коштів одразу на банківські реквізити. Такі ресурси виконують миттєві фінансові операції на Приват-24 або інші платіжні інструменти цілодобово, що робить їх дуже привабливими. Для обміну електронних грошей на гривні необхідно:

  • відкрити сайт;
  • заповнити спеціальну заявку на виконання транзакції;
  • отримати підтвердження від адміністраторів;
  • перевести необхідну суму на реквізити обмінного ресурсу з урахуванням комісії обмінника;
  • переконатися у зарахуванні грошей.

Усі операції з конвертації іноземної або електронної валюти супроводжуються деякими фінансовими втратами, тому що посередники беруть за свої послуги комісію. Проте обмінні сервіси працюють з меншим тарифами. Це означає, що обмін WMZ на гривні (Приват 24) буде вигіднішим, ніж використовувати інші способи.

Чому обмінники працюють з меншою комісією?

Обмінні онлайн-сервіси закладають всі види витрат (окрім локальних – внутрішньобанківських) в конвертаційний курс. Тому тарифи обмінників набагато нижчі, ніж встановлені Національним Банком України. Наприклад, якщо НБУ встановлював курс на обмін у розмірі 28,20 гривень, web-ресурси пропонували тарифи у розмірі від 22 до 27,7 гривні, що є досить вигідними умовами для клієнтів.

Під час вибору обмінника для виконання конвертації віртуальних грошей в гривні, потрібно дуже ретельно підійти до вивчення умов. Деякі не дуже чесні сервіси використовують додаткову комісію або обмеження, які можливо зняти за допомогою збільшення винагороди обміннику.