Чохол для смартфона - корисне придбання, яке не тільки захищає гаджет від подряпин та ударів, а й надає йому індивідуальність. Основні характеристики, на які варто звернути увагу - це вид чохла та матеріал, з якого він зроблений. Сьогодні ви дізнаєтеся, якими бувають чохли для iPhone 12 pro, як вибрати якісний аксесуар, та на що звернути увагу.

Види чохлів для телефонів

Існує велика кількість видів чохлів, які відрізняються ступенем захисту смартфона і призначенням.

1. Бампер - сама проста версія чохла. Він являє собою прямокутну рамку, яка захищає тільки бічні грані телефону. Плюси: непомітність, легкість, можливість залишити на увазі оригінальний дизайн смартфона, так як задня кришка нічим не закрита. Мінуси: бампер вважається однією з найслабших варіантів захисту телефону, так як захищає тільки периметр телефону по бічних гранях.

2. Кліп-кейс (накладка) - найпоширеніший вид чохлів. Надівається на задню кришку, захищає її і всі грані телефону. У накладці вирізані спеціальні отвори для камери і сканера відбитку пальців (якщо він знаходиться на задній кришці). Плюси - легкий, зручно знімається і надівається, захищає корпус від подряпин. Мінуси: кліп-кейс залишає екран телефону без захисту. Немає гарантії, що чохол впорається з сильним ударом або падінням.

3. Книжка і розкладачка. Два чохла з однаковими характеристиками. Повністю захищають телефон від подряпин. Оснащені накладкою, яка захищає екран та фіксується за допомогою липучки, магніту або іншими способами. Єдина відмінність - книжка відкривається справа наліво, розкладачка - від низу до верху. Плюси: телефон повністю захищений від подряпин та пилу, зазвичай в таких чохлах знаходиться кишеня для візиток, карток або паперових нотаток. Недоліки: накладка може втручатися при використанні телефону.

4. Чохол-акумулятор - пристрій являє собою портативний повербанк, який кріпиться до смартфону як звичайний чохол. Такий зовнішній акумулятор полегшує процес зарядки. Мінуси: чохол-повербанк не захищає смартфон від ударів та падінь, через нього телефон стає об'ємніше та важчим.

5. Спортивний чохол - зручне пристосування для занять активними видами спорту або фітнесом. Кріпиться на руку або ногу власника, що не сковує рухи. Може мати додаткові кишені для зберігання дрібниць. Мінус один, але він критичний - такий чохол підходить тільки для занять спортом і не зручний в повсякденному використанні.