Процес планування є невід'ємною частиною будь-якого проекту - як у професійному, так і в особистому житті. Без правильного планування завдання і визначення часу, який потрібно витратити на конкретну діяльність, управління проектом практично неможливо (або дійсно дуже складно). Існує безліч методів та інструментів, які допоможуть вам спланувати завдання проекту, а також поліпшити їх. Одним з таких допоміжних засобів є діаграма Ганта в онлайн сервісі Бітрікс24. Людям, які шукають недорогу систему для спільної роботи і управління проектами, повинен бути цікавий Бітрікс24, особливо зараз, коли програма поповнилася новими функціями.

Переваги діаграми Ганта:

Це тип діаграми, що показує розклад проекту. Список завдань, які необхідно виконати, відображається по вертикалі, а по горизонталі - час, який повинен бути витрачено на конкретну дію. Таким чином, на діаграмі відображаються назви конкретних завдань, і дати їх початку та закінчення. Сама структура діаграми Ганта, що складається з каскадного списку завдань і процесів із зазначенням їх тривалості, користується великою популярністю завдяки своїй простоті і візуальної естетики. Одиниці часу можна вільно налаштовувати в залежності від особистих уподобань.

Основними перевагами діаграм Ганта є:

  • простота, легкість в навчанні читання і побудови діаграм, прозоре уявлення розкладу,
  • можливість автоматичного визначення критичного шляху, можливість самостійно встановлювати таймфрейм, можливість додавати необмежену кількість завдань, можливість постійного постійного контролю над реалізованим процесом, можливість вносити відповідні виправлення (включаючи додавання або видалення завдань).
  • гнучка форма представлення даних за обраними завданням.

Бітрікс24 є відмінним інструментом для створення діаграм Ганта. Це система, що поєднує в собі функціональність багатьох інструментів, необхідних для управління онлайн-компанією, і одним з них є розглянута діаграма. Модуль завдання з поданням діаграми Ганта, пропонований Бітрікс24, володіє всіма корисними функціями.