Завдяки підтримці державою здорового способу життя в нашій країні, зросло будівництво спортивних споруд, що відрізняються одна від одної призначенням та архітектурною складністю. На всій території країни йде активне виконання державної програми підтримки спорту, зводяться різні спортивні об'єкти критого та відкритого типів.

Поступово йде витіснення спортивних об'єктів, побудованих за радянські часи та повністю застарілих як морально, так і функціонально новими, побудованими із застосуванням інноваційних технологій і матеріалів. В основному йде зведення об'єктів критого типу, які пропонує наша компанія БМЗ на сайті https://www.llentab.ua/stalevi-budivli/budivli-dlja-sportu/ так як експлуатувати їх можна все сезонно, що не скажеш про відкриті майданчики. Функціональність, якість, авторитетність, місткість та зовнішній вигляд футбольних стадіонів, тенісних і хокейних кортів постійно поліпшується.

Спортивний об'єкт з металоконструкції

Швидка збірка споруди з металоконструкцій дозволяють звести будь-який спортивний об'єкт в найкоротші терміни, при цьому ціна буде набагато нижче, в порівнянні зі стандартним будівництвом. Висока якість будівлі гарантує безпеку експлуатації даної споруди, що по праву дає такій споруді звання передової на будівельному ринку.

Переваги об'єкта з металоконструкцій:

  • Короткі терміни та низька вартість будівництва.
  • Зведення за індивідуальними проектами, що враховує всі вимоги замовника.
  • Можливість швидкого перепланування об'єкта після завершення будівництва спортивного комплексу.
  • Економічність об'єкта (в плані змісту).
  • Технічний нагляд за будівництвом.
  • Будівництво будівель та споруд.
  • Контроль будівельних робіт.

Види спортивних споруд

Спортивні об'єкти, побудовані на основі металевих конструкцій, бувають двох типів:

1. Модульні спортзали - це компактні об'єкти, які швидко зводяться. Вони користуються великим попитом серед замовників, так як коштують відносно недорого і складаються з одного або декількох модулів, з'єднаних разом. Часто такі спортзали встановлюють в невеликих поселеннях.

2. Спортивні комплекси - це швидко збудовані споруди великих обсягів. Вони включають в себе: тенісні корти, футбольні поля, спортивні зали, господарські приміщення і т. д.

Наша компанія займається будівництвом спортивних об'єктів під ключ. Виконання робіт проходить швидко і якісно, ​​так як при монтажі конструкцій наші фахівці використовують легкі та міцні матеріали.