Для проведення внутрішніх чи зовнішніх робіт по оздобленню приміщень тепер частіше використовують плити з фіброцементу. Компанія Siniat виробляє такі плити під маркою Cementex. На сайті https://cementex.siniat.ua/ можна отримати детальнішу інформацію про фіброцементні плити. Дана компанія виробляє та продає на ринках по всьому світу різноманітні будівельні матеріали. Серед них плити з гіпсокартону, шпаклівка, елементи кріплення. Придбати плити з фіброцементу можливо по всій Україні.

Характерні особливості фіброцементних плит

Плити з фіброцементу виготовляють з безпечних компонентів, до яких входять мінеральні додатки, целюлоза та цемент.

Характеристики плит з фіброцементу:

  • низька ціна;
  • екологічність, безпечність;
  • стійкість до появи грибка, вологи;
  • вогнестійкість;
  • гарантовані розміри;
  • ударостійкість;
  • легкість при монтажі;
  • підходять для всіх типів приміщень.

Плити з фіброцементу

Для декорування стелі, оздоблення стін розроблена спеціальна плита. Вона надійна та легка. Відзначається довговічністю та стабільністю розмірів. Кріпиться до дерев’яного чи металевого каркаса. На гладку поверхню плити наносять фінішні матеріали. Можна не оброблювати стики плити чи заповнити їх спеціальною сумішшю.

Є плити, що можна використовувати у внутрішніх приміщеннях. Однак в них є обмеження на використання в зовнішніх фасадних конструкціях. Такі плити чудово підходять для перегородок.

Для фасадних конструкцій є плити, що відзначаються універсальністю та легкістю. Вони можуть втілити будь-які архітектурні рішення завдяки гнучкості та сучасному стилю. Стики можна зробити видимими чи прихованими. Монтаж здійснюється на металевий каркас.

Як придбати плити з фіброцементу?

Купити плити марки Cementex можна за вигідною ціною, якщо звернутися одразу до представників компанії Siniat. Виготовлення плит проходить в Україні. Внаслідок цього, компанія може доставляти потрібну кількість плит за найкоротший термін. Також в компанії є навчальний центр. Там проходить технічна підтримка, консультації працівників по роботі з продуктами компанії.

Спеціалісти компанії порекомендують, який матеріал підійде для різноманітних будівельних робіт, а також порадять, як краще їх виконати. Плити з фіброцементу придатні для того, щоб підшити дах, вирівняти підлогу, підсилити стіни, провести монтаж стелі чи димаря. Компанія пропонує вигідні умови для співпраці, відкрита для діалогу.