Зима — найкращій час для того, щоб обрати гарну кліматичну техніку. Адже купити кондиціонер узимку, можна значно дешевше, ніж влітку, коли усі бажають придбати нову інверторну техніку для себе. Але як обрати добру техніку за розумною ціною для себе, так щоб не переплачувати за зайвий функціонал.

Принципи підбору кондиціонерів

Щоб підібрати добрий побутовий кондиціонер і не переплачувати за зайвий функціонал, треба знати на що звертати увагу при виборі кліматичної техніки.

  1. По перше, це тип системи. Чи потрібен вам класичний спліт, або навпаки мобільна переносна система.
  2. Площу приміщення. Адже кондиціонер спроможний підтримувати температуру лише у тому випадку, коли він відповідає площі. Якщо площа буде завеликою, то кліматична техніка не буде справлятись із навантаженням, що може призвести до швидкої розтрати ресурсів. Якщо ж кондиціонер буде завеликий для приміщення, то реальна температура у приміщенні буде відрізнятись від того що вказано у програмі.
  3. Тип двигуну. Прямий чи інверторний. Перший спроможний охолонути значно швидше. Але інверторний спроможний підтримувати температуру малими ресурсами, що дозволить зекономити велику кількість електроенергії та фреону, одже й грошей.
  4. Дизайн кондиціонеру. Зазвичай усі виробники надають перевагу класичному білому прямокутнику. Але якщо вам потрібно дещо особливе, то можна знайти й досить незвичайні рішення.
  5. Додаткові функції. Тут обирайте лише у відповідності із вашими потребами. Це може бути — пильовий фільтр, функція озонування повітря. Функція підключення до системи «розумний будинок» та ін.

І звісно не варто забувати про ціну приладу. Не потрібно переплачувати за кондиціонер. Обирайте розумно — згідно із вашого бюджету.

C&H — кращій вибір

Якщо ви вирішили отримати усе від своєї кліматичної техніки, рекомендуємо ознайомитись вам із побутовими кондиціонерами від компанії виробника, що виготовляє кондиціонери купер энд хантер.

Кліматична техніка від цього виробника представлена досить широким асортиментом у магазині Wind. Якщо є потреба, то модель можна обрати за наступними параметрами:

  1. Площа на яку розрахований кондиціонер.
  2. Кількість блоків розгалуження.
  3. Енергоефективність.
  4. Тип кондиціонеру. Побутовий чи напівпромисловий.
  5. Ціновий фільтр.

А також за фірмовими технологіями від самої компанії виробника кліматичної техніки. Обираючи кондиціонери від Купер&Хантер, ви гарантовано отримуєте оптимум між якістю виконання, досить аскетичним дизайном. І що найголовніше технікою що прослужить значно довше, ніж вказано у гарантійному талоні!