Багато хто вважає, що для установки і підключення кондиціонера багато не потрібно, а ті компанії, які беруть за це великі гроші просто "грабують" народ. Однак на ділі виявляється все зовсім навпаки, і ті, хто пропонує вам дешеву установку, насправді просто заробляють на вашому бажанні заощадити. Запам'ятайте, монтаж кондиціонерів львів не може коштувати дешево! Адже що б підключити навіть найпростішу спліт-систему, необхідний набір дорогих інструментів, вартість яких, за найскромнішими оцінками, становить $ 3000. А компанія повинна мати як мінімум десяток таких наборів, плюс комплектуючі частини для встановлення. Крім того, будь-який поважаючий себе професіонал монтажник не захоче продавати своє вміння за копійки. Ось і виходить, що якісний монтаж обійдеться вам приблизно в 30% від вартості самого кондиціонера.

Наша компанія виконує монтаж твердопаливних котлів львів.

Також, ми хочемо застерегти вас від помилок, яку роблять багато новачків в плані «спілкування» з кондиціонером: самостійного монтажу. Цього робити ні в якому разі не можна! По-перше, якісно ви не змонтуєте, навіть якщо у вас золоті руки і все інше в будинку зроблено тільки вами. Зрозумійте, змонтувати кондиціонер – це не кран полагодити, і не скло вставити. Тут справа не тільки в умінні, але і в обладнанні. Навіть ті мідні трубки, які включені в компресор, не можна розпилювати ножівкою, що б сама дрібна стружка всередині ніде не залишилася. А для забезпечення герметичності компресора потрібна якісна пайка, що то ж навряд чи вам під силу.

Фахівцями нашої компанії виконується монтаж систем опалення львів.

Якщо не забезпечити системі герметичність, або не заправити вчасно фреоном відбудеться нагрівання компресора, і через деякий час він просто вийде з ладу. Тому для якісного монтажу вам потрібно крім вміння і знань ще і набір дорогих інструментів, включаючи заправний пристрій.