Інтернет-магазин товарів для тварин petslike.net пропонує великий вибір оригінальної якісної продукції від провідних виробників і офіційних імпортерів відомих брендів.

В асортименті нашого каталогу ви знайдете всі, що необхідні для грамотного догляду за вихованцем зоотовари: корми, засоби гігієни, амуніцію і аксесуари. Всі представлені на сайті зоотовари купити можна купити, не виходячи із дому, погодьтеся – це дуже зручно!

Щоб ваш вихованець ріс здоровим, активним і життєрадісним, варто забезпечити йому грамотний догляд. У нашому магазині ви зможете купити все необхідне для цього:

  • Корми Преміум і Супер-преміум класу провідних світових виробників,
  • Ветеринарні дієти для собак і кішок, розроблені для тварин, які страждають від конкретних захворювань,
  • Вітамінні і харчові добавки для молодих, дорослих і літніх вихованців,
  • Амуніцію, іграшки та аксесуари для собак, кішок, гризунів, птахів та інших домашніх улюбленців.

Все зоотовари для тварин, представлені в каталозі, пройшли відповідну сертифікацію, відповідають українським і світовим стандартам якості. А доступні ціни зроблять покупку не тільки корисною для вихованця, але і вигідною для вашого особистого бюджету.

Зоотовари: купити вигідно

Співробітники інтернет-магазину завжди готові надати допомогу у виборі корму або засобів для догляду за твариною. Ми порекомендуємо харчування, яке буде враховувати фізіологічні особливості вашого вихованця, його вік, вимоги породи, стан здоров'я та ступінь активності. А при наявності певного захворювання - підберемо готову ветеринарну дієту, спеціально розроблену для вихованців, які страждають від певних захворювань.

Ми пропонуємо адекватні ціни на зоотовари. Адже ми напряму співпрацюємо з постачальниками і можемо дозволити собі доступну цінову політику. У нашому магазині є великий вибір засобів для догляду за шерстю і шкірою тварин, амуніції для прогулянок і дресури, аксесуарів для транспортування

У каталозі інтернет-магазину ви знайдете все, що знадобиться вашому улюбленцю для активних ігор, повноцінного розвитку і здоров'я. Ми допоможемо вам за допомогою спеціальних засобів і аксесуарів привчити цуценя або кошеня до туалету, відучити від шкідливих звичок псувати меблі, гризти взуття або точити кігті.

У нас ви зможете вигідно придбати препарати, а також корми, аксесуари і засоби для догляду за вашим вихованцем.