FLeaders - це всеукраїнська компанія, котра на протязі 20 років займається відправкою за кордон школярів, студентів та молодих людей із України, підбираючи їм відповідну освітню програму або роботу на канікулах. Чому так багато людей вибирає саме цю компанію? Уся таємниця у тому, що директор FLeaders Ігорь Щербань пропонує їм просту і в одноча дуже діючу формулу успіху: персональна робота з кожним учасником програм. Все починається з експертною консультацією грамотного менеджера та розробкою лічної стратегії, а також закінчується вибором найкращого навчального навчального закладу або робочої мрії. Так що всі, хто хоче отримати дійсно якісне зарубежне освіту та позитивний досвід, закономірно обращаються саме на лідері ринку.

Крім того, директор FLeaders Щербань Ігор неодноразово акцентував увагу на тому, що компанія працює саме на результат. Після того, як зарубежне освіта для українців є основним напрямком її діяльності, вона пропонує найширший спектр послуг, від вибору програм до розрахунку в навчальному навчанні, при цьому на останнє навіть надається гарантія. У центрі повністю соблюдает свої обіцяння, що підтверджують покращені відгуки про його роботу.


Серед найпопулярніших напрямків із тих, хто пропонує компанію, особу варто відзначимо декілька. Перше- це середнє освіта в Англії та Швейцарії. Немає нічого індивідуального в тому, що дальновидні батьки відправляють своїх дітей у зарубіжні школи пансіони - там вони адаптуються до культурної та мовної среди і після завершення вони будуть ще вступати в університет, і це їх робить більш конккуренто здатними , чим їхні однолітки після завершення української школи. Керуючий компанією FLeaders Ігорь Щербань неодноразово акцентував на цьому факте увагу.


Другий популярний напрямок - це мовні курси у мовноній среді (наприклад Німеччина, Англія чи США), которі становятся все більш цікавимі та наповними змустом, це найкраща опція, яку можна лише тільки вибрати для того, щоб покарщити свої знання іноземної мови за кордоном.

Також скажемо про таку прекрасну подарункову програму, як канікули (2-4 неділі) для дитини за кордоном - саме вона займає третю строку в списках найпопулярніших послуг компаній. Це цікаве та перспективне створення, яке високо оцінює і сам директор FLeaders Щербань Ігор, і дети, які насолоджуються прекрасним часом проведення в Швейцарії чи Англії, або у США.

Українскькі студенти на протязі 20 років за допомою компанії FLeaders вирушають кожного літа по Work and Travel у Сполучені Штати. І саме ця компанія є надійнішем оператором та офиційним представником в Україні.

Консалтінгова навчальна компанія FLeaders та ії директор Ігор Щербань завжди робить ставку на максимально високий рівень знань на іноземній мові, залежно від вибранної програми та віку учасників. Якщо ви шукаєте відгуки, це саме те, що вимагає клієнтів. Ім'я цього центра настільки добре відомо, що воно вже давно не нужна ніякої реклами. При цьому директор FLeaders Ігорь Щербань старається зробити сервіс максимально доступним для якнайбільшого числа людей, щоб якісне зарубежне освіта перестала бути для українців мрійною, і стало повседневной реальністю. І, що треба сказати, із своєю місією комнанія FLeaders та Щербань Ігор зокрема, справляється прекрасно.

FLeaders, Київ, Україна

www.myworktravel.com

Телефон: +38(050)786-5550 (Вайбер або Телеграм)