Ортопедичний матрац - один з головних спальних атрибутів сучасності. Цей виріб володіє безліччю корисних властивостей, що забезпечують не лише комфортний відпочинок, але також здоров'я хребта.

Цілющими властивостями ортопедичні матраци не володіють, зате уміють ефективно попереджати розвиток захворювань. Крім того, регулярне використання цього виробу допоможе пом'якшити симптоматику наявних хвороб. Подібний ефект досягається завдяки підтримці хребта користувача в анатомічно правильному положенні. Матрац розвантажує м'язи і хребці від накопиченої напруги, що сприяє міцному і здоровому сну.матраци

Як вибрати ортопедичний матрац?

  • Матрацні вироби з ортопедичними властивостями розроблені для того, щоб користувач отримав ідеальну підтримку тіла під час сну. Правильно підібраний матрац здатний вивести якість відпочинку на абсолютно інший рівень. Щоб насолодитися усіма перевагами виробу, слід уважно підійти до процесу його вибору.
  • При купівлі ортопедичної моделі необхідно визначити комфортний рівень жорсткості. У каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ представлені жорсткі, середньо жорсткі, м'які, а також комбіновані матраци. Кожна з модифікацій розрахована на користувачів певної категорії. Приміром, на жорстких моделях рекомендовано спати людям великої статури, а також дітям віком до 3 років. Відпочинок на м'яких варіантах показаний людям похилого віку і володарям субтильної комплекції. Універсальне рішення - купівля матраца середньої жорсткості, який підходить більшості користувачів.
  • Важливо, щоб матрац ідеально відповідав розмірам спального місця, а також особистим перевагами користувача. Виріб не повинен відчуватися занадто жорстким або надмірно м'яким.
  • Інший не менш значимий критерій вибору - матеріали виготовлення. Якісна модель виготовляється з екологічно чистих, безпечних для здоров'я матеріалів. Виробники використовують як натуральних, так і синтетичних наповнювачів для матраців. Відмітимо, що штучні матеріали не служать показником нижчої якості. Синтетичні наповнювачі - ідеальний вибір для алергіків і людей з чутливою шкірою.

Зони жорсткості ортопедичного матраца

На сторінках інтернет магазину magdek.com.ua можна зустріти матрацні вироби, спальна поверхня яких поділена на 1, 3, 5 або 7 зон жорсткості. Ці зони виділені для того, щоб забезпечити найбільш ефективну підтримку кожної частини тіла відпочивальника : голови, шиї, плечей, попереку, стегон і так далі. При виборі матраца з жорсткістю, що зонує, важливо пам'ятати, що вони передусім розраховані на людей середнього зросту.