Це питання задає кожен, хто вперше проводить свою машину на трасу, або виставку цінних старовинних автомобілів. Важливим є правильний вибір автомобільного перевізника, послуги якого пропонуються на сайті https://evakuator.lviv.ua/ та його складання на ньому. Також варто знати, хто може керувати евакуатором та яка категорія водійських прав це визначає.

Вихідні на трасі - відмінна ідея для проведення вільного часу. Люди не тільки чудово проводять час, даючи волю своїм гоночним емоціям, але найбільше вони вдосконалюють свої навички за кермом. У безпечних умовах водій отримує знання, яких пересічний водій ніколи не досягне, навіть перевищуючи сотні тисяч кілометрів, пройдених у звичайному дорожньому русі.

Багато водіїв, які беруть участь у тренінгах з водіння на спортивних доріжках, не хочуть користуватися одним і тим же автомобілем на трасі, якими вони їздять. До найпоширеніших належать, насамперед, потенційний ризик поломки під час руху по автомагістралі. Як результат, машина може самостійно не повернутися додому. Для ефективного транспортування автомобіля достатньо одного зігнутого коромисла або навіть пошкодженого обода. З цієї причини багато людей обирають альтернативні способи транспортування свого автомобіля до траси.

Одним із можливих рішень для доставки автомобіля до місця призначення є використання допомоги транспортної компанії. Сьогодні ви дізнаєтеся, що слід враховувати при виборі евакуатора.

Правильний вибір евакуатора

Вирішуючи транспортувати автомобіль, спочатку перевірте вагу транспортованого автомобіля. Завдяки цьому ви будете знати, яку вантажопідйомність повинен мати орендований евакуатор. Знаючи ці два значення (допустиму вагу транспортного засобу та евакуатора), можна вибрати машину, яка матиме відповідні параметри для буксирування такого набору. Тоді залишається вибрати евакуатор для автомобіля, вироблений під конкретну модель автомобіля.

Вибираючи евакуатор, зверніть увагу на технічні характеристики автомобіля. У свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу ви знайдете інформацію про тип причепа, який може буксирувати автомобіль. Залежно від загальної ваги автомобіля, водії також повинні мати відповідну кваліфікацію. Водійського посвідчення категорії В цілком достатньо для керування набором транспортних засобів вагою не більше 3,5 т.